Понад 2 млн грн передбачили в Ужгороді на утримання стадіону "Авангард"

Програму утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2018-2020 роки погодили сьогодні на черговому засіданні виконкому.

Понад 2 млн грн передбачили в Ужгороді на утримання стадіону "Авангард"

Реалізовувати її будуть у 3 етапи, коштів на це передбачено 2 млн. 39 тис. 800 грн., із них цього року - 539 тис. 800 грн.

Як ідеться у паспорті програми, в Ужгороді створюються необхідні умови для того, щоб якомога більше жителів нашого міста займалися спортом. На стадіоні «Авангард» проводяться матчі чемпіонату Закарпатської області та чемпіонату України з футболу, змагання обласного та всеукраїнського рівня з різних видів спорту, обласні галузеві спартакіади, навчально-тренувальні збори, концерти відомих естрадних виконавців та інші культурно-масові заходи. У місті збережена мережа клубів спортивної спрямованості у загальноосвітніх навчальних закладах, працює дитячо-юнацька спортивна школа, де займаються легкою атлетикою, волейболом, баскетболом та футболом. Традиційним стало проведення спартакіад серед школярів, допризовної молоді, змагань серед працівників підприємств, організацій та установ.

Наразі існує нагальна потреба в утриманні та фінансовій підтримці комунальних спортивних споруд. Розробка програми зумовлена необхідністю створити сприятливі умови для діяльності та розпочати поетапну розбудову та реконструкцію інфраструктури стадіону міста.

Завданням програми є привести в належний технічний стан спортивні споруди; приведення футбольних полів стадіону до належного стану; ремонт та будівництво спортивних споруд; придбання сучасного спортивного інвентарю.

25 квітня 2018р.

Теги: стадіон, утримання, Авангард

Коментарі

Дід Панас 26.04.2018 / 00:15:29
Хтось здивований? Потрібно було раніше кошти списувати - направляли на ЖРЕР №4. ЖРЕР №4 закрили, директора ЖРЕРу зробили директором "Авангарду" і тепер кошти будуть списувати через стадіон. Хто має сумнів, той може звернутись до мешканців багатоповерхівок бувшого ЖРЕРу №4 і розпитати про "ввічливого" директора їх ЖРЕРу, і його "користь" при вирішенні потреб громади...

спортсмен-ветеран 25.04.2018 / 11:40:57

539800 грн. на рік - це 20 тис. зелених.
Да, Андріїв-жлоб більше тратить за тиждень на Мадьдівах чи Сейшелах, з яких він не вилазить.

Бодя, совість май! Проє...в держ. кошти від Києва на "Авангард" - забашляй ці 2млн. грн (80 тис. зелені) не в "три етапи", а зразу, не збіднієш.

іван 25.04.2018 / 11:08:15
клуби грають приватні, а на утримання платить бюджет. При правильній організації стадіон сам має заробляти.

спортсмен-ветеран 25.04.2018 / 11:06:42

Ганьба і сміх!
В Хусті за ДЕРЖАВНІ КОШТИ будується НОВИЙ стадіон, замість старого. Саме в Хусті, а не в Ужгороді, цей стадіон буде відповідати всім стандартам УЄФА. Саме в Хусті, а не в Ужгороді, на базі цього стадіону буде центр підготовки олімпійці з багатьох літніх видів спорту.

Першому, звісно, таку радість Київ пропонував Ужгороду. Але жлоб-полячище Андріїв заломив таку ціну за погодження, що навіть Київ ох...в від таких розкладів!

А тепер, ужгородці, радійте. Зараз вже ЗА ВАШІ гроші будуть "ремонтувати" "Авангард" РОКАМИ, як площі Петефі та Кірпи!!!

Так яке покоління ужгородців застане сучасний стадіон "Авангард" від зайд, які вже зруйнували пів-міста???

НОВИНИ: Соціо

16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
» Всі новини