Понад 10 млн грн, зароблених мукачівським "Паланком" торік, використовують на оновлення замку

За підсумками минулого 2017 року відому архітектурну пам'ятку відвідало 282 460 екскурсантів.

Понад 10 млн грн, зароблених мукачівським "Паланком" торік, використовують на оновлення замку

Лише за минулий рік замок заробив більше 10 млн гривень. За ці кошти в замку проводиться ремонтні роботи на оновлення. 

Основні кошти спрямовані на закупівлю та встановлення обладнання для системи відеоспостереження (149 тис. грн.), оплату авансу для виконання договору будiвництва зовнішнього освiтлення комплексу будівель споруд та ровів Замок «Паланок» (416 тис..), закупівлю шашки дорожньої на суму 188 тис. грн., придбання та встановлення вхідних дверей (32 тис.), комп’ютерної техніки (14 тис. грн.), за послуги виготовлення, лакування та встановлення художніх рамок (оновлення предметів експозиції історії) оплачено 18 тис.

Працівники Мукачівського історичного музею працюють над благоустроєм території, для того, щоб відвідувачам замку було комфортно, затишно і цікаво. Наразі активні роботи проходять у середньому дворі “Паланку”: незручне дворове покриття з річкового каменю, що був викладений у середині 90-х років минулого століття, замінюють на бруківку, оновлюють і фарбують фасади будівель Середнього двору. Зазначимо, що бруківку (550 кв.м,) закуплено у КП “Мукачiвське кар'єроуправлiння" на суму 188 тис. Згідно укладених договорів будівельного підряду, ремонт дворового покриття буде здійснено на суму 106 тис. грн., поточний ремонт фасаду складатиме 76 тис. грн. Оплату буде здійснено за рахунок коштів спеціального фонду музею після повноцінного та якісного завершення робіт.

Зазвичай весняно-літні місяці користуються найбільшою популярністю у туристів. Тому для відвідувачів замку, в першу чергу, готується багато цікавих туристичних атракцій: у планах яскраво відзначити Міжнародний день музеїв, з розмахом провести реконструкцію весілля Ілони Зріні, підкорити мукачівську твердиню на велосипеді під час веломарафону “Три замки Закарпаття”, а ще відвідати містичні вечірні екскурсії зі смолоскипами, насолодитися високим мистецтвом у картинних галереях та відкрити двері до нових музейних кімнат, повідомляють у Мукачівській міськраді.

25 квітня 2018р.

Теги: Паланок, оновлення

НОВИНИ: Соціо

19:29
Війна забрала життя захисника із Королева на Берегівщині Іштвана Густі Фото новина
18:02
На Ужгородщині зупинили нетверезого водія без прав Фото новина
11:17
/ 1
Як ужгородці освячували великодні кошики Фото новина
16:55
/ 2
На війні поліг захисник із Полянської громади Євген Бендас Фото новина
14:33
/ 5
Фіктивний шлюб заради виїзду за кордон викрили на Закарпатті Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві велосипедист потрапив під колеса автомобіля Фото новина
16:38
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
10:32
/ 1
На набережній Незалежності в Ужгороді стартував Великодній ярмарок Фото новина
18:40
/ 2
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 2
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
/ 1
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
» Всі новини