У Хусті двоє чоловіків скоїли крадіжку зі складу, в якому працюють вантажниками

Крадіїв на місці злочину затримав завідувач підприємством та викликав правоохоронців. За фактом цієї крадіжки хустські слідчі відкрили кримінальне провадження

У Хусті двоє чоловіків скоїли крадіжку зі складу, в якому працюють вантажниками

Вночі 24 квітня, о 00:10, до чергової частини Хустського відділу поліції звернувся із заявою приватний підприємець, який повідомив про крадіжку з його магазину будівельних матеріалів.

Справою зайнялись місцеві правоохоронці, які встановили, що крадіжку металевих труб та арматури з магазину скоїли двоє працівників того ж товариства. Ними виявилися місцеві жителі Хуста, віком 33 та 34 років, які працюють вантажниками.

Поліцейські з’ясували, що чоловіки протягом дня наперед готувались до вчинення крадіжки, віднесли до огорожі території 39 металевих арматур та 4 труби, а вночі повернулись і викрали їх.

За фактом таємного викрадення чужого майна поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Крадене майно поліція повернула потерпілому. Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

24 квітня 2018р.

Теги: склад, вантажники, крадіжка

Коментарі

Ужгородець 24.04.2018 / 18:52:06
Фу(((
Хто пише цю бредятину?
Не цікаво,не грамотно...
Слова у реченні мають узгоджуватись,але вам цього не зрозуміти!

НОВИНИ: Кримінал

16:45
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
» Всі новини