Цьогорічна акція "Серце до серця" фінашувала концертом та розвагами в Ужгороді (ФОТО)

«Почуй світ» – під таким гаслом цьогоріч відбулася ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

Цьогорічна акція "Серце до серця" фінашувала концертом та розвагами в Ужгороді (ФОТО)

Збір коштів на потреби дітей із вадами слуху тривав упродовж двадцяти днів. 22 квітня на площі Театральній відбувся фінал акції.

Святковий концерт із піснями й танцями, майстер-класи, аквагрим, клоуни та міми, благодійна виставка-продаж дитячих картин і ще багато цікавого – таким було святкове завершення акції «Серце до серця». Між тим учасники долучилися до танцювального флешмобу просто посеред Театральної. Усе для того, аби зібрати кошти на 59 слухових апаратів для діток із вадами слуху.

Прес-секретар акції Яна Тегза розповідає: «Цього року маємо нового обласного представника – Марію Рущак, не без допомоги якої до акції вже вкотре активно долучаються вихованці Падіюну. Нам удалося підготувати для Ужгорода більш масштабний концерт і влаштувати танцювальний флешмоб. Охоче до акції долучаються й студенти різних навчальних закладів, які не тільки роблять благодійні внески на спільну справу, а й ведуть активну волонтерську роботу. Я помітила, що футболки з символікою акції на наших волонтерах викликають довіру в людей, і це, безперечно, тішить».

Із 2 до 22 квітня скриньки для збору коштів можна було побачити на різних факультетах УжНУ, а вже у фінальний день акції десятки студентів долучилися до збору коштів на вулицях міста. Молодь стверджує: ужгородці охочі допомогти.

У рамках «Серця до серця» силами сотень ужгородців лише у фінальний день акції вдалося зібрати 22 224 гривні.

24 квітня 2018р.

Теги: концерт, серце, акція, розваги

НОВИНИ: Соціо

13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
11:25
У Мукачеві знайшли поранену собаку з вогнепальним пораненням Фото новина
09:19
/ 1
На Закарпатті депутат організував незаконний видобуток у руслі річки Тересва Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 7
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
» Всі новини