Ужгородські "Щасливі діти" до Дня Землі провели екозаняття та майстер-класи з декорування екоторб для сотні дітей Слобожанщини

З 19 по 21 квітня представники ГО «Щасливі діти» побували на Харківщині, де презентували досвід у сфері неформальної освіти для дітей та молоді, організації масових заходів, провели навчання для представників ГО у сфері залучення коштів на діяльність. А ще, заручившись підтримкою керівництва Чугуївської РДА, провели "Еко-весну" - екологічні заняття та майстер-класи з декорування екоторб для дітей зі шкіл 7 населених пунктів району (смт Есхар, смт Новопокровка, смт Введенка, с. Кам’яна Яруга, с.Велика Бабка, с.Тернова, смт Малинівка).

Ужгородські "Щасливі діти" до Дня Землі провели екозаняття та майстер-класи з декорування екоторб для сотні дітей Слобожанщини

Спільно із представниками дружньої організації "Чисто Покровка" організували екологічну естафету, під час якої діти вчилися сортувати сміття та шукали відповіді на питання, що кожен з нас може зробити уже сьогодні для порятунку планети. Акціями охоплено 115 дітей району. 

Під час круглого столу з представниками місцевої влади та громадських активістів розглянули тему: «Шляхи взаємодії під час реалізації суспільно-важливих ініціатив та проектів. Точки дотику. Переваги співпраці». Домовлено про реалізацію спільних проектів у майбутньому. 

Крім того, представники ГО «Щасливі діти» провели тренінги-інтенсиви для представників місцевих громадських організацій та активістів. «Де брати гроші на проектну діяльність громадської організації? Шляхи залучення фінансування на місцевому рівні", -- одна з розглянутих тем. Говорили про особливості фандрейзингових кампаній у малих населених пунктах.  Крім того, розглянуті питання пошуку нефінансових ресурсів, вчилися презентувати проект потенційним благодійникам, вести переговори, зустрічі, листування. Учасники ознайомилися із кейсом створення соціального підприємства як можливості забезпечення сталого розвитку функціонування ГО (на прикладі власного комерційного проекту  –  творчої майстерні «пТашка»).

Під час другого тренінгового блоку «Теорія і практика організації масових заходів на прикладі форуму-фестивалю «Місто щасливих дітей. Шлях від ідеї до реалізації» було презентовано досвід організації у цій сфері. Тренінг базувався на поєднанні теоретичних знань та практичного досвіду. Акцентували на типових помилках і ділилися успішними формулами підготовки івентів. 

Під час "дитячої" програми візиту, яка відбулася в рамках акції "Еко-весна", говорили про свідоме використання ресурсів планети, зменшення кількості відходів, важливості сортування сміття та використання екоторбинок замість поліетиленових пакетів. Під час майстер-класів кожна дитина самостійно задекорувала екоторбу акриловими фарбами на власний смак і отримла її в подарунок, щоб використовувати у побуті. Таким чином, інформація про необхідність зменшення використання поліетиленових пакетів пошириться і на членів родин, а також отримає практичне застосування. 

За словами начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Чугуївської РДА Світлани Альошиної, такі заходи сприяють підвищенню громадської активності, активізують зусилля громади та влади на шляху соціально-економічного розвитку.  «В умовах сьогодення надзвичайно важливою є співпраця між східними та західними регіонами України. Досвід громадської організації «Щасливі діти» є цікавим та корисним. Тим паче, в процесі зустрічі було домовлено про розробку спільних проектів між організаціями нашого району та Закарпатської області», – зазначила Світлана Альошина.

Візит відбувся за підтримки Програми національних обмінів Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національним фондом підтримки демократії (США). 

Більше фото та інформації на сторінці ГО "Щасливі діти" у Фейсбук.

Містки громадської активності

23 квітня 2018р.

Теги: ГО "Щасливі діти", екоторба, тренінг

НОВИНИ: Соціо

08:15
Нетверезий водій у Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 1
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 3
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
» Всі новини