Голова закарпатської облради у Чопі вирішував проблеми черг в "Ощадбанку", ромів, гральних автоматів і рибалок

На робочій нараді, проведеній днями керівництвом області в Ужгороді з головами районних адміністрацій, райрад та міськими головами йшлося про вдосконалення роботи відділень області Ощадного банку України з виплати компенсацій по заощадженнях.

Михайло Кічковський
Михайло Кічковський

На ній підкреслювалось, що перший транш від Мінфіну у цьому році надійшов до Ощадбанку ще на початку січня ц.р. у розмірі 198,2 млн.дол. США, другий – надійшов днями у розмірі 100 млн.дол. У цілому у бюджеті України на 2008 рік на компенсаційні виплати передбачено 20 млрд. грн.

Реєстрація вкладників і видача заощаджень не обмежені в часі. Тобто, проблем в отриманні грошей немає. До слова, в області зареєструвалось 66330 тисяч вкладників. Компенсацію вже отримали 10 тисяч громадян і після проведення виплат закрито 1193 компенсаційні рахунки – на них було менше тисячі грн. Проте, як показало життя, відділення на місцях виявились не готовими до роботи в інтенсивному режимі. Під офісами банку, і це видно неозброєним оком, – великі черги, де здебільшого стоять люди похилого віку, які прагнуть якомога скоріше отримати свою тисячку з боязні, що виплати з якоїсь причини можуть призупинитися. І чисто по –людськи їх зрозуміти можна. А тому назріла необхідність виправити ситуацію невідкладно. То ж, наголосило керівництво області, очільники районів, депутати повинні вивчити ситуацію на місцях і прийняти відповідні рішення.

Як працює одне з найкращих відділень Ощадбанку області, що розташоване в м.Чоп, – поцікавився голова облради Михайло Кічковський.

Черга, як на перший погляд, рухалася порівняно досить швидко, люди не скаржились. Проте, поспілкувавшись з ними, дійшов висновку: проблеми, які зачепили всі регіони України, не обійшли стороною і найзахідніше містечко нашого краю. Вхід у приміщення філіалу Ощадбанку – один, а в середині працює лише 5 осіб. Тим більше, що сюди приїжджають за своїми „кровними“ й вкладники довколишніх сіл.

Михайло Михайлович невідкладно зустрівся з керівництвом міста та області управління Ощадбанку, щоб обговорити ситуацію і вжити заходів для поліпшення обслуговування населення, без зайвої метушні, тисняви й таке інше.

Того ж дня голова облради провів прийом громадян з особистих питань. Першим звернувся до нього депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, сім’ї і молоді Борис Марухнич, який розповів про те, що днями з ладу вийшов трансформатор першої насосної станції біля с.Червоне, а це несе в собі загрозу затоплення довколишніх сіл. Михайло Михайлович тут же зателефонував генеральному директору – голові правління ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго“ Василю Ковачу і попросив вивчити ситуацію та вжити невідкладних заходів.

Керівник громадської організації „Джерело життя“ Ільдика Герей–Пап вела мову про надзвичайно важливі речі. Довкола, казала вона, наставлені гральні автомати, що не додає підростаючому поколінню розуму і ерудиції, а звідси й правопорядок містечка назвати належним – важко. Можливо, зазначила вона, необхідно відродити роботу дружинників, які б разом із правоохоронцями дбали про порядок у населених пунктах краю. Голова міської громадської організації „Демократична спілка ромів” Йосип Бакош розповів про те, що очолюваний ним ансамбль з блискучою назвою „Яскраві очі“ в рамках міжнародного фестивалю ромського фольклору привозять додому відзнаки, грамоти. Під час останнього, що проходив в Угорщині, в якому взяли участь митці із 6 країн світу, вони відвідав 6 населених пунктів Угорщини, де їх приймали радо, шанобливо, гостинно, обдарували подяками, сувенірами та призами. Нині організатори міжнародного фестивалю знову прислали запрошення, але без фінансової підтримки з боку влади, меценатів колективу не обійтись.

Скаржились відвідувачі, які на прийом прийшли групою, на те, що Ужгородська дистанція водопостачання відключила воду мікрорайону, де мешкають роми, а це – біда…

Інша городянка, яка, судячи з усього, щиро уболіває за містечко, але побажала не називати її прізвище, порушила перед керівником облради питання відокремлення міського земельного відділу від районного. Бо на сьогодні, мовила вона, зволікається вирішення багатьох земельних питань через велику завантаженість на працівників райвідділу, на що Михайло Михайлович пообіцяв підтримати ініціативу. Адже, зазначив він, питання земельних ресурсів не терплять зволікань.

Адріан Боловецький, Степан Бучина, Віктор Дєрке та інші – рибалки з досвідом. Свого часу вони рибалили на Тисі, а нині такої можливості їх позбавили. То ж, казали чоловіки, допоможіть.

Голова облради направив відповідні клопотання на адресу управлінь і служб ОДА з проханням розібратись по кожному факту, допомогти і про результати повідомити обласну раду.

Анна Романенчук, сайт Закарпатської обласної ради
28 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини