В Ужгороді святкували 15-річчя КРУ

25 січня ц.р. виповнилося 15 років з часу утворення такої поважної інституції, якою є державна контрольно-ревізійна служба України.
З цієї нагоди в Ужгороді відбулися урочистості, у яких взяли участь працівники та ветерани контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області, представники обласної та міської влади, правоохоронних органів, податкової адміністрації, громадськості нашого краю.

В Ужгороді святкували 15-річчя КРУ

У теплій, невимушеній атмосфері свята, яке вступним словом відкрила нещодавно призначена очільниця цього поважного відомства Олена Плоскіна, ювілярів щиро вітали заступник голови обласної ради Михайло Мартин, начальник головного фінансового управління ОДА Петро Лазар, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек, начальник Головного управління Державної служби України в Закарпатській області Василь Попадинець, заступник Ужгородського міського голови Володимир Симулик, представники управління Служби безпеки України в Закарпатській області, прокуратури області, УМВС України в Закарпатській області, податкової адміністрації та багато інших поважних гостей.

Виступаючи перед учасниками торжества заступник голови облради Михайло Мартин, зокрема, зазначив, що: «обласна рада високо цінує роботу колективу контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області, зусилля якого були насамперед зосереджені на здійсненні належного державного фінансового контролю щодо законного використання бюджетних коштів і збереженні державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, а також за станом і достовірністю бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Вважаю за доцільне також підкреслити, що основою ефективності роботи вашого відносно невеликого (182 посадові особи), але згуртованого колективу завжди було і продовжує залишатися високий професіоналізм, належна організованість та оптимальний вибір пріоритетних цілей і завдань.

Це правильний і єдино вірний курс. Бо кожен громадянин нашої незалежної держави має бути впевнений, що влада в особі своїх державних інституцій, у повній мірі спроможна захистити його конституційні права та інтереси.

І тому наші співвітчизники повинні – найперше - бачити в особі працівника КРУ, ревізора, не тільки представника контрольного чи фіскального органу, а свого партнера, державну людину.

Відрадно відзначити і той факт, що завдячуючи зусиллям керівництва КРУ в Закарпатській області, компетентності й наполегливості всього колективу досягнуто певних успіхів. Відчутний внесок працівників КРУ у справі оздоровлення економіки, захисту інтересів вітчизняного виробника, мінімізації впливу кримінальних елементів у бюджетній сфері та бухгалтерських установах.

До прикладу, лише стисло зазначу, що контрольними заходами вашої служби за 2007 рік було охоплено коштів державного бюджету у сумі майже 700 млн. грн.

Встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 6,5 млн. грн. Це стосується насамперед недоотримання фінансових ресурсів (501 тис. грн.), нецільових витрат державних ресурсів ( 203 тис. грн.), незаконних витрат (близько 6 млн. грн.).

За результатами проведених контрольних заходів до правоохоронних органів передано 163 ревізійних матеріалів, за якими вже порушено 27 кримінальних справ».

На звершення свята великій групі кращих працівників контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області в знак високого визнання їх суспільнозначимої і потрібної праці були вручені почесні відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.

Владислав Бильов, Офіційний сайт Закарпатської обласної ради
28 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини