На Закарпатті цигани скаржаться, що їх не пускають до ресторанів та кафе

Питання обговорили барони Виноградівщини та Ужгородщини

На Закарпатті цигани скаржаться, що їх не пускають до ресторанів та кафе

Як повідомив оному з місцевих видань радник голови Виноградівської районної ради Артем Ланьо, цигани обурені дискримінацією в суспільстві.

Вчора відбулась зустріч між двома баронами Виноградівського та Ужгородського районів. Лідери циганських громад Борис Бучко та Йосип Форкош обговорили важливі питання, що стосуються і циган на Закарпатті. Також на зустрічі були присутні заступники Давід Сободош та Артем Ланьо.

Зокрема було порушено питання щодо того, що у Виноградові циган не пускають до ресторанів та кафе. У селі Підвиноградово жителі назбирали понад 300 підписів у зверненні щодо порушення прав людини та дискримінації.

22 квітня 2018р.

Теги: цигани, роми, Виноградів, Підвиноградів

Коментарі

Дід Панас 2018-04-24 / 00:01:46
Для пенсіонер 2018-04-23 / 10:47:12
Продовжувати коментувати цю тему? Завжди будь ласка.
Діло в тому, що ті, кого пускають в мерію, відвідують любі ресторани та кафе. Відвідують самі, відвідують з друзями, біля яких вони ніби працюють у мерії, відвідують з сім'ями, відвідують з мерами міста. А хто на даний час мер, не так важливо. Спочатку раділи Янеку, потім підтримували Погорелова, теперь цілують нижче поперека Андріїва. Мерів забувають, а вони як те, що в прорубі не тоне!
P.S. Хтось хоть раз бачив, аби один циган другому цигану милостиню подав? Я, за своє життя, щось такого не бачив. А чому так? Можливо той, кого пускай в мерію, пояснить нам всім?

Мукачево 2018-04-23 / 17:12:45
Реально цигани заслужили лиш на одне: всіх посадити у ковчег і відправити на безлюдний острів. Нехай там будують собі кафе, ресторани, потім гуляють, веселяться. Але вони і то не зроблять. Першим ділом почнуть красти один від одного, бо цигана і могила не ісправить.

***** 2018-04-23 / 13:37:46
Та не проблема,хай ходять - лише зі своїми столовими приборами,довідками про відсутність туберкульозу та венеричних захворювань і передоплатою за з'їдене та випите. А і ще на вході для них треба рамку покласти з металошукачем.

Олег 2018-04-23 / 11:57:47
Най "косять" пуд індусів-студентів. Ними всі кабаки Вароша забиті!

пенсіонер 2018-04-23 / 10:47:12

Суттєво добавити після "Діда Панаса 2018-04-22 / 23:23:48" на цю тему немає що.
"Дід Панас 2018-04-22 / 23:23:48", частіше коментуйте)

romale 2018-04-23 / 10:37:57
Цигане живуть донині за кастовою схемою, тільки 25 відсотків з них живе добре, а інші, 75 відсотків, винні їм гроші постійно та вимушені віддавати всі гроші барону, які багаті їм позичили під шалені відсотки !

правдоруб 2018-04-23 / 09:56:52
от же ж бидлота!!! хай сволота йде ПРАЦЮВАТИ!!! ми самі винні що ці пожиттеві нероби краще живуть за нас.......

Адольф 2018-04-23 / 08:20:26
Які ресторани? В концтабір цю наволоч грязну. Їм не місце серед людей!

Byby 2018-04-23 / 01:21:25
Навіть якщо і відкриють цигани свій ресторан ... Я туди ні ногою.
Якщо вже в наших ресторанах яка антисанітарія ... (Прівєт пЄтя вальцман ... який ліквідував контроль і санепідеміологічну службу)... То про що тоді говорити за рестор циганський ?

Чучундрий Ипполитович 2018-04-22 / 23:37:35
А может цыгане перестанут воровать, мошенничать и торговать наркотиками? Глядишь и начнут их в рестораны пускать. Единственная нация, у которой всего две некриминальных профессии - кузнец и певец.

Дід Панас 2018-04-22 / 23:23:48
А в чому проблема? Має циганва в Ужгороді ресторан "Романі Яг", нехає і ходить! Але ж ні, їм чомусь в других ресторанах бувати хочеться! Чомусь питання тількі про ресторани та кафе підняли! А питання примусового навчання своїх дітей? А питаняя крадіжок та розбою циганами? А питання проходження циганами строкової військової служби? На це вони чомусь не скаржаться!І ще: хвалитися тим, що пускають в мерію - це моветон! Вже давно всі знають, що мерія - це клоака! Періодично засідати там, надувати щоки, позувати для фотокамер, набивати власні кармани і все рівно нічого полізного не роботи - це як раз для цигана! І як говорив батько одного мого товариша: "Ніколи не буде з пса солонини, а з цигана людини"

Іван 2018-04-22 / 21:53:49
Маргу в ресторан пускати не можна. Однозначно

dima 2018-04-22 / 18:14:04
"У селі Підвиноградово жителі назбирали понад 300 підписів" - НЕ ПІДПИСІВ, А 300 Х Р Е С Т И К І В, БО ЛИШ ТАК ВОНИ "ПІДПИСУЮТЬСЯ", НЕГРАМОТНІ ОНИ - МЕНШИНИ. Най продадуть пару мерсів, бентлів і построять собі свій рестАран, кафе у таборі.

до всіх 2018-04-22 / 17:38:56
Дуже вдало та правильно висловились більшість коментарів по відношенню до циган. Якщо вони (цигани, які іноді називають себе ромами) будуть масово відвідувати кафе і ресторани, то нормальні люди в ці заклади більш ніколи не ходитимуть. Хто ж буде сидіти поруч із вонючим кодлом, у якого руки не миті, чорні, як у негрів, а із патлатих і пелехатих та не зачісаних волос сиплються воші і інша нечисть? Більшість їх вмиваються хіба що тоді, коли влітку випадає дощ. Від таких цигансььких "трофеїв" тягне на блювоту. Їм краще б слідувало не ресторани відвідувати, а перш за все мріяти про те, як навчати дітей в школах та й самим покінчити із безграмотністю та постійно набиратися культури, щоб стати справжніми людьми, а не шахраями, ідіотами, вбивцями, грабіжниками й злодіями. Коли цих негативних звичок циганота позбудеться, тоді й заслужить поваги від оточуючих і матиме право перебувати там, де інші, а поки що нехай вони тішаться тим, що мають.

Бодан 2018-04-22 / 16:39:00
Біда.Вальки наліпили,продали,неймовірно ся наробили на благо суспільства,а відпочити не дають.Безобращіє,стиль,ай спам.

ЦИГАН!! 2018-04-22 / 16:29:36
Правильно МАНДА!

Мандич 2018-04-22 / 16:13:22
Мене всюди пускають, даже в мерію. Цигане что не люди?

Беризнянин 2018-04-22 / 15:55:05
Цигани це зло! Якi ресторани,хай iдуть на роботу! Джагери лишь безчинствують!

Гигиена и Бидэ 2018-04-22 / 15:48:05
Петя, подмываться надо, если вы не хотите сидеть в баре с "вонючими органами":))

Іршавчанин 2018-04-22 / 15:40:35
Цигани живуть за рахунок бюджетних коштів, які отримують як матері-одиначки. Майже всі кошти витрачаються ними на гулянки та випивку, а діти голодні і обідрані по вулиці і вже з 8-10 років стають професійними злодіями. У таборі знайдеться один чи два чоловіка, які вміють читати та писати. Діти вмісто школи на мусорці сидять. А тут обговорюють кафе і ресторани. Краще б зайнялись тим, що діти не відвідують школу, виростають малограмотними, у таборах така антисанітарія, що за кілька метрів смердить.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 10
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті