На Іршавщині п'яний водій на "Шкоді" спочатку тікав від поліції, а відтак чинив опір правоохоронцям

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували 5 випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Іршавському, Свалявському, Міжгірському та Тячівському районах.

На Іршавщині п'яний водій на "Шкоді" спочатку тікав від поліції, а відтак чинив опір правоохоронцям

Учора ввечері в Іршавське відділення поліції надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що містом їздить п’яний чоловік на автомобілі марки «Skоdа Оctаvіa». Коли працівники групи реагування патрульної поліції виявили в місті вказану іномарку, то її водій не зупинився на вимогу поліції й став утікати. Наздогнали його кілометрів за три. За кермом перебував 41-річний житель села Заріччя Іршавського району. Водій став чинити опір правоохоронцям і категорично відмовився проїхати в лікарню на медосвідування. В кайданках його доставили у відділення поліції, де склали адмінпротоколи за злісну непокору працівникам поліції, за керування в стані алкогольного сп’яніння і за ігнорування вимоги правоохоронців зупинитися. Водійське посвідчення від правопорушника вилучили, машину помістили на спецмайданчик поліції.

У селі Синевир Міжгірського району опівночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили квадроцикл марки «Hummеr», на якому не було номерного знака, а водій не мав захисного шолома. За кермом перебував 38-річний місцевий житель. Чоловік взагалі не має водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Від проходження медосвідування він відмовився. В присутності двох свідків правоохоронці склали на порушника адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння. Інші протоколи склали за керування незареєстрованим транспортним засобом і без відповідних документів. Від керування водія відсторонили.

У селі Тересва Тячівського району вночі сталася ДТП: водій автомобіля марки «Daеwoo Sеns», 55-річний місцевий житель, не помітив на узбіччі інше авто і допустив зіткнення. Коли на місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився, водійського посвідчення не надав. У присутності двох свідків на нього склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.

Другий п’яний водій попався правоохоронцям у селищі Дубове Тячівського району. Там працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «КІА Sрortаgе», на якому не освічувався задній номерний знак. Керував позашляховиком 20-річний місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. У лікарні у нього виявили 1,2 проміле алкоголю. Водійське посвідчення від правопорушника вилучили, від керування відсторонили.

У місті Свалява працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не був увімкнений поворотник під час виконання маневру. Керував автомобілем 34-річний місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який взагалі не має водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,4 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол та відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за статтею 130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 
20 квітня 2018р.

Теги: водій, Шкода, втеча, опір

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини