У Мукачеві в авто підозрюваного у майновому злочині львів'янина знайшли марихуану (ФОТО)

За фактом зберігання наркотичної речовини, виявленої у автомобілі підозрюваного у майновому злочині, 40-річного мешканця Львова, мукачівська поліція розпочала слідство.

У Мукачеві в авто підозрюваного у майновому злочині львів'янина знайшли марихуану (ФОТО)

Вчора, 18 квітня, співробітники Мукачівського відділу поліції провели огляд транспортного засобу «ВАЗ 21099» , який належить підозрюваному у майновому злочині. На задньому сидінні автомобіля поліція виявила рюкзак, в якому знаходились два паперові згортки з вмістом речовини схожої на марихуану. Вага вилученого становила близько 30 грамів.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Вилучене направили на експертизу. Слідчі дії у справах тривають і надалі. Поліція з’ясує походження наркотиків та мету їх зберігання.

Жителя Львова затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому вже повідомили про підозру у вчиненні іншого злочину — замаху на крадіжку. Наразі відносно нього вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

19 квітня 2018р.

Теги: марихуана, авто, підозрюваний

Коментарі

Sedlak 20.04.2018 / 22:13:15
Спеціалісти сказали - марихуана! значить марихуана... :)

ДЮССЫ БУССЫ - КТО ССЫТ ТОТ ГИБНЕТ 19.04.2018 / 17:47:16
это чай

НОВИНИ: Кримінал

17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
» Всі новини