Більше доби пребував у комі мешканець Тернополя, якого вдарив циган із Закарпаття

Тяжкі тілесні ушкодження чоловік отримав, повертаючись зі своїм товаришем додому.

Більше доби пребував у комі мешканець Тернополя, якого вдарив циган із Закарпаття

Нещастя трапилося неподалік зупинки громадського транспорту "Цукровий завод" 16 квітня близько 22:00. За словами очевидця, вони поверталися з Березовиці до Тернополя. Їм на зустріч йшли з собакою особи ромської національності - два чоловіка й жінка.

В якийсь момент тварина накинулася на перехожого. Останній, відбиваючись, вдарив її ногою. За чотирилапу тварину вступився один з тріо та вдарив жителя селища в обличчя. Чоловік впав на проїжджу частину, травмувавши голову об асфальт, і уже не вставав.

За товариша вирішив заступитися знайомий, але не встиг, оскільки в цей момент з кущів вийшло ще троє невідомих і в руках одного був предмет, схожий на ніж. Аби не постраждати, житель обласного центру втік.

Потерпілого на тротуарі помітив перехожий. Він і викликав швидку та поліцію. Чоловіка з закритою черепно-мозковою травмою, рваною раною голови та в церебральній комі доправили до лікарні. Його стан медики характеризують, як важкий.

Проведеними слідчо-оперативними заходами працівники карного розшуку вийшли на слід підозрюваного. Нападник - житель Закарпатської області, 1999 року народження. Він у скоєному зізнався. Вирішується питання про оголошення йому підозри та міри запобіжного заходу.

Дана подія внесена в ЄРДР за статтею 128 частина 1 ККУ - Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

18 квітня 2018р.

Теги: циган, кома, Тернопіль

Коментарі

До Вуву 18.04.2018 / 22:24:25
Вельми слушне розяснення для громадськості та копів. Але не зазначив чи мав собака підгузник, щоб не паскудитися в громадському місці.
При чому тут собака, коли рядом - циганота немита, яка ніколи не стане людиною.
Київ, Львів, Тернопіль... Скоро ця паразитообразні заполонять всю Україну ( ще не зовсім виросли продукти циганського бізнесу по дітонародженню), тоді вся Україна буде вимагати відділити Закарпаття разом із циганотою.

Вуву 18.04.2018 / 17:00:34
Якщо пес великий ... Він повинен бути в наморднику ... Тому циган винен ... Бо він як власник тварини несе відповідальність за безпеку щодо оточуючих громадян або пішоходів.
До того всього ... Собака повинен бути вакцинованим. Якщо ні то він немає права виводити собаку за межі територійі свого приватного будинку .
Якщо циган цього незабезпечив ... Це вже кримінал.
(Ракція чоловіка була як природня реакція самозахисту).

закарпатець 18.04.2018 / 16:10:01
не циган, шановна редакціє, а Його Величність Ром...

Копча 18.04.2018 / 16:09:03
Толеруючи циганську злочинність ми також винуваті її зростанні. Цигани лізуть на голову там де не отримують спротиву тобто майже всюди, менти отримують з циганоти систематичні побори і розповідають що нічого не можуть з ними вдіяти. Призиви про дотримання законності циганота вважає за слабкість. Тільки фізичне насилля щодо цієї асоціальної спільноти взмозі заставити з собою рахуватися.

НОВИНИ: Кримінал

12:14
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 1
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 16
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
» Всі новини