Про це Закарпаття онлайн повідомили в ГУ ДФС у Закарпатській області.
Як зазначають у відомстві, мешканці краю з усвідомленням та відповідальністю підходять до сплати «патріотичного» податку. Про це свідчать цифри, адже проти січня-березня минулого року внесок закарпатців на модернізацію української армії збільшився на більш ніж 12,7 млн грн або 127,1 відсотка.
Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету. Його справляння запроваджено з 3 серпня 2014 року – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
Наразі платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи; нерезиденти з доходами, отриманими в Україні; податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування – загального місячного або річного оподатковуваного доходу.