Порошенко звернеться до Варфоломія з проханням визнати Українську помісну автокефальну церкву

Президент Петро Порошенко звернеться до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням видати томос відносно Української помісної автокефальної церкви.

Про це він сказав під час зустрічі з головами фракцій 17 квітня.

"Я як президент прийняв рішення звернутися до Вселенського патріарха, до його все святості з проханням надати томос Українській незалежній, точніше, помісній автокефальній церкві", - сказав Порошенко. 

Він додав, що до його всесвятості Варфоломія необхідне звернення і керівника держави, і церковних ієрархій.

Порошенко зазначив, що відповідне звернення уже підписали усі єпископи Української православної церкви Київського патріархату, і додав, що "двері відкриті" для єпископів інших церков.

17 квітня 2018р.

Теги: автокефалія, томос

Коментарі

Вуву 2018-04-20 / 20:06:32
Я ЗА те щоб і маскаля і блюка і петювку і баблог і мургу і андрійіва і волошина з бровдієм і ... Решта одіозних бариг з нашойі області всіх як одного пересадили на максимальні строки з кофіскацією всього ними накраденого в нас .
От я ЗА це.

Адмін 2018-04-20 / 17:42:38


http://zakarpattya.net.ua/News/180810-Z-zakarpatskykh-nardepiv-za-zvernennia-do-Vselenskoho-Patriarkha-Varfolomiia-proholosuvaly-4-dvoie-skhovalysia-za-vidsutnistiu-Shufrych-%E2%80%93-proty


пенсіонер 2018-04-20 / 10:55:13

Читаю ці коментарі і... прозріваю. Порошенко для мене жулик, який роками вирішує свої бізнес-питання на держ. службі.

Але ж,"хлопці-патріоти", є ж межа, де інтереси України вище любої політики. Бо так пишеться на віки ІСТОРІЯ УКРАЇНИ.

Як, наприклад, створення комунякою Кравчуком та його "партбільшістю" у ВР незалежної держави.

"Вуву", "Степан Крук", ви що реально підтримуєте у ВР "Опоблок" та "Відродження" Блюка з Петьовкою, які єдині на всю ВР підтримали МП УПЦ (ФСБ) з її канонічною територією в Україні? І це під час війни з Московією?

Хлопці, схаменіться. Бо підтвердити мої підозри, що ви лише штатні тролі на тему: "Геть Москаля, хай живе Блюк з Петьовкою в Закарпатті!"

лем комент 2018-04-20 / 07:56:18


Хамство і невмотивований перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-04-20 / 06:32:12
Це у пЭті видать перший крок ...
А далі буде возєднання з ортодоксальною помісною "автокатафальною" іудейскою украйінською .... синаГОГОЮ.
Ну виж розумієте шо тепер треба рєзко робити якіто рехформи ... Штоби воєдино собрати "свій еректорат" ;-)

Вуву 2018-04-20 / 06:22:21
Ну чому не написати автономна церква чи незалежна ... Ну нехай помісна ...
А то пишуть автофекальна ... Автоfuckalьna ... Таке враження наче живемо в 10 столітті ... Чесне слово.

294 2018-04-19 / 13:25:35
Степану Круку: Путін теж так вважає.

Степан Крук 2018-04-17 / 16:41:40
петро докус іздурів навірно в нього біла горячка !!

НОВИНИ: Різне

01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
» Всі новини