За фактом ДТП на Хустщині, де авто перекинулося на дах, а подружжя опинилося в лікарні, розпочато кримінальне провадження

Співробітники Хустського відділу поліції встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди, під час якої постраждало подружжя. За даним фактом розпочато слідство.

За фактом ДТП на Хустщині, де авто перекинулося на дах, а подружжя опинилося в лікарні, розпочато кримінальне провадження

У чергову частину Хустського відділу поліції надійшло повідомлення про автомобільну пригоду з потерпілими.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що 35-річний водій «Volkswagen Т-5» рухався зі строни Хуста в напрямку села Рокосово, здійснив маневр обгону та не впорався з керуванням, в результаті автомобіль перекинувся в полі.

Внаслідок аварії водій та пасажир – його дружина отримали травми та були доставлені до місцевої лікарні.

Поліція освідчила водія на наявність алкоголю в крові та встановила, що він був тверезим. Автомобіль поміщений на спецмайданчик Хустського відділу поліції.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження поліція розпочала кримінальне провадження, що передбачено ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Правоохоронці вже призначили ряд експертиз, в ході слідства поліція встановить всі обставини дорожньо-транспортної пригоди, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

16 квітня 2018р.

Теги: авто, подружжя, лікарня, ДТП

НОВИНИ: Кримінал

10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
» Всі новини