У ПП "Ужгород" в черзі стоять близько 150 автомобілів – Держприкордонслужба

Державна прикордонна служба України продовжує вживати всі необхідні заходи, аби забезпечити комфортний перетин кордону для подорожуючих громадян, які прямують в обидва напрямки кордону.

У ПП "Ужгород" в черзі стоять близько 150 автомобілів – Держприкордонслужба

Зокрема, в період великодніх та поминальних днів в пунктах пропуску, де очікувалося збільшення пасажиро-транспортного руху, співробітники прикордонного відомства задіяли допоміжні наряди та створили додаткові робочі місця. Для спрощення та пришвидшення процедур перетинання кордону забезпечено безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів.

Наразі, після закінчення свят та відвідування рідних, багато людей повертаються до місць свого проживання та роботи. Через це на кордоні, зокрема з країнами ЄС, спостерігається певне накопичення автомобілів. Зараз черги зафіксовані на кордоні зі Словаччиною та Польщею.

Так, скупчення автомобілів у пункті пропуску «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні, складає близько 150 автомобілів. А в основних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні – «Краківець» та «Рава-Руська» по 180 автівок, «Шегині» і «Устилуг» 120 та 150 автомобілів відповідно очікують на виїзд за кордон.

Держприкордонслужба просить громадян врахувати дану інформацію і радить обирати оптимальні маршрути руху, повідомляють у відомстві.

16 квітня 2018р.

Теги: черга, кордон

НОВИНИ: Соціо

15:02
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 1
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 16
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 9
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
/ 1
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 7
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 4
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 5
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 4
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
» Всі новини