Гриневич попросила Угорщину розблокувати переговори з громадою Закарпаття, щоб не чекати 2 роки

Міністр освіти України Лілія Гриневич стурбована повним припиненням консультацій з угорської громадою Закарпаття за мовою навчання і попросила посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня розблокувати переговори.

Гриневич попросила Угорщину розблокувати переговори з громадою Закарпаття, щоб не чекати 2 роки

"Нас дуже хвилює, що угорська громада припинила будь-які консультації з нами, і лідер угорської громади повідомив нам в офіційному листі, що вони не хочуть брати участі в процесі консультацій, тому що зараз вони чекають рішення Конституційного суду", - сказала вона на форумі в Києві 13 квітня.

Вона нагадала, що 48 народних депутатів, переважно, з фракції Опозиційний блок звернулися з цього питання до Конституційного суду, який може прийняти рішення лише через два роки.

Угорщина поставила питання безпеки України в залежність від освітнього питання, сказала Л Гриневич в ефірі “5 каналу”.

“В чому найбільша проблема і що мене найбільше турбує: Угорщина фактично поставила питання безпеки України в залежність від цього освітнього питання. Це з одного боку, тому що вона фактично блокує засідання Україна-НАТО. З іншого боку, є ще одна маніпуляція: і посол, і заяви від міністра закордонних справ Сіярто про те, що нехай Україна домовиться з угорською меншиною. При тому вони блокують консультації з угорською меншиною, поки не буде рішення Конституційного Суду”, - повідомила міністр.

14 квітня 2018р.

Теги: Гриневич, угорці, Угорщина

Коментарі

Deda 2018-04-15 / 06:45:19
Це так Працював колгоспником, Ким? Головою колгоспу?

Вуву 2018-04-15 / 05:43:53
Спасибі ... Обєктивка .
А тепер хай хоч один скаже ... Який ще з попередніх міністрів охорони здоровя украйіни ... Мав чи має ... Не те що кращу ...
АЛЕ ХОЧА Б НАБЛИЖЕНУ ОСВІТУ ... ЯКУ МАЄ У. СУПРУН.
І друге . Теперішній міністр освіти л.гриневич ... Цілком заслужено і виправдано займає посаду мінстра ...
Без зайвого сумніву в свойій професійній компетентності.

ІОСОБИСТО МЕНІ ПРИЄМНО ... ЩО В НАС Є ТАКІ ЖІНКИ .
ЗНАЧИТЬ МИ ВСІ МАЄМО І ІНШІ ШАНСИ НА ЗМІНИ ... НА РЕФОРМИ ... НА КРАЩЕ ЖИТТЯ.!

об'єктивка 2018-04-15 / 01:34:18
Deda, ти точно б....дь московська...

Лі́лія Миха́йлівна Грине́вич... — український освітній та державний діяч і політик, Народний депутат України 7-го і 8-го скликань, з 14 квітня 2016 — Міністр освіти і науки України в уряді Володимира Гройсмана. Член політичної партії Народний фронт. Кандидат наук.

Довгий час — з 1987 року по 2002 рік — працювала у галузі середньої освіти в Україні на посадах учителя, заступника директора та директора у деяких львівських школах. Одна з засновників Українського центру оцінювання якості освіти, директором якого була з лютого по серпень 2006 року. Займалася розробкою системи зовнішнього незалежного оцінювання на національному рівні. Політичну кар'єру почала з політичної партії «Фронт Змін», де була радником лідера партії, Арсенія Яценюка з питань освіти. Ставши 2012 року народним депутатом України очолила Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівником якого була до 2016 року.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9B%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Уляна Супрун

Освіта

Диплом Doctor of Medicine (США)
Навчання на бакалавра природничих наук в галузі біології в Університеті Вейна, США (1981—1985).
Навчання на лікаря (Doctor of Medicine)[10] в Університет штату Мічиган, Коледж медицини людини[en], США (1985—1989)
Проміжна річна програма резидентури, лікарня Оаквуд, США (1989—1990)
Лікар-резидент з радіологічної діагностики, лікарня Синай в Детройті[en], США (1990—1994)[11].
Аспірантура з мамографії та томографічної радіології, лікарня Генрі Форда, США (1994—1995)[12].
Професійна діяльність

Свідоцтво про визнання диплому
Уляна Супрун — молодший клінічний професор. З 1995 по 1999 працювала в діагностичній радіології жіночого здоров'я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачем обов'язків директора в області діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті[13]. З 2000 року Уляна Супрун працювала заступником головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я (Медікал Імеджінг оф Манхеттен), пізніше стала заступником медичного директора і партнером цього медичного центру, де працювала до 2009 року.

Після переїзду до України стала директором гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців[14], заснувала громадську організацію «Захист Патріотів»[15]. У жовтні 2015 стала засновником та директором Школи реабілітаційної медицини Українського католицього університету[16].
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%BD_%D0%A3%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F

Вуву 2018-04-14 / 21:38:10
Але і гриневич і супрун роблять ... працюють і це видно.
А ті що до них були 25 років чим займались ? І було добре ?
Хай не все ідеально ... але то все з часом вирівняється. І вже є ... аби які але зміни. Значить треба продовжувати іти в перед.

Deda 2018-04-14 / 21:06:37
Б....дь!Гриневич небула вчителькою а робить министром, Супрун не була лiкарем а робить минiстром, Гройсман не мае освiти робить премьером! ОТАКI СПЕЦИ!

Вуву 2018-04-14 / 18:04:05
Для чого ... для чого нашому міністру освіти ... звертатись до хунського посла кешкеня розблокувати переговори і консультаці ....
Вибачте ... а що хуни закарпаття вже не наші громадяни ... Чи невмієте працювати з ними ???
Є обласне управління якому підпорядковуються всі вчителі ... От і працюйте ... А хто нехоче хай думає про інакшу працю .
Кожен рік УжНУ випускає молодих спеціалістів ... Дипломованах фахівців ... От і робіть заміну старих і впертих на молодих і активних.
А до кешкеня "бігати" себе принижувати.

Вчитель 2018-04-14 / 17:07:12
Коли уже ту Дуру виженуть з мiнiстерства!

Вуву 2018-04-14 / 05:16:00
В даному випадку заблокували наші 48 ідіотів депутатів із опоблоку ... Які в такий спосіб грають на руку путіну. ... Бо для них "русскій йізик" ... як повітря.
Це в нас такий бардак в державотворенні вальцман і гройсман називають ... процесом державотворення.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти