Кожен п’ятий суддя апеляційного суду Закарпатської області недоброчесний – Рух ЧЕСНО

19% суддів Апеляційного суду Закарпатської області є недоброчесними - такі результати аналізу Руху ЧЕСНО.

Кожен п’ятий суддя апеляційного суду Закарпатської області недоброчесний – Рух ЧЕСНО

За даними ЧЕСНО, ці судді порушили щонайменше один критерій доброчесності, тобто виносили сумнівні рішення, мають непрозорі статки, причетні до корупції або кримінальних проваджень, порушень прав людини, або ж порушували професійну етику.

Всього у Апеляційному суді Закарпатської області, який досліджував Рух ЧЕСНО, в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, працює 16 суддів, 3 з яких порушили критерії доброчесності. Під приціл ЧЕСНО після столичних судів потрапили судді обласних апеляційних судів. Результати аналізу суддів Києва чеснівці презентували у жовтні 2017 року, тоді ж запрацювала база профайлів служителів Феміди, яку аналітики Руху поступово наповнюють профайлами. У лютому 2018 року стартував регіональний тур ЧЕСНО.Фільтруй суд!, в рамках якого буде презентовано доброчесність суддів обласних апеляцій у кожній області. 

Під час підготовки профайлів аналітики ЧЕСНО. Фільтруй суд! оцінювали доброчесність суддів за п’ятьма критеріями, користуючись інформацією із достовірних відкритих джерел.

Профайли про суддів кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд! опублікувала на своєму сайті та передає Вищій кваліфікаційній комісії суддів та Громадській раді доброчесності для використання під час кваліфікаційного оцінювання суддів Києва.

Рух ЧЕСНО збирає інформацію за власною методологією з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину. Висновки ЧЕСНО про недоброчесність суддів є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.

13 квітня 2018р.

Теги: суддя, недоброчесність, Чесно

Коментарі

1404 14.04.2018 / 17:36:45
Я тішу себе надією, що двоє доброчесних в нашому, середньостатистичного громадянина, розумінні таки є. Дав би Біг, шоби більше було. Прохання, не вбийте надію...

теж Микола 14.04.2018 / 17:14:33
А хронічна алкоголічка Моничка, а кокаїністка Лемачка, а убивця Амарович, а напівдаун Куцкір із Мукачева.
Та їх за кілометр до суду підпускати не можна.

Микола 14.04.2018 / 16:52:48
А ще є один пррфесійний хабарник - суддя ужгородського суду Леміш. Той за гроші продав би навіть чорта головне б заплатили добре. Скільки вже вкраденої в ужгородці землі узаконив на мільйони гривень і нич. Фрас би його хопив разом із сином хабарником-адвокатом

Микола 14.04.2018 / 16:48:35
Як вони можуть бути доброчесними якщо мають файний приклад - їх голова апеляційного суду Ганна Фазикош хабарниця, ви лим почитайте її дурні корупційні рішення. Всіг нафіг за грати або вішати і тоді буде лим порядок

До Правого 13.04.2018 / 22:21:59
Аплодую!!!!

Цікавий 13.04.2018 / 20:56:39
Не лише судді,а і прокурори коло них,ото єден фрац,

Правий 13.04.2018 / 20:12:45
Будь ласка назвіть доброчесного судью.

Гентеш з Корятки 13.04.2018 / 20:10:56
Давно треба било люстровати цих хапуг і цинічних хабарників

НОВИНИ: Соціо

18:29
/ 1
У Мукачеві зустріли родини переселенців із Дніпропетровщини Фото новина
17:10
У Мукачеві попрощалися із захисником Максимом Власенком Фото новина
16:02
/ 1
Підрядник з Ужгородщини підозрюється у розкраданні понад 1,6 млн грн на ремонті дороги Фото новина
15:09
У селі Мала Уголька попрощалися з військовослужбовцем Іваном Лиськом Фото новина
14:14
На Тячівщині позашляховик наїхав на 10-річного велосипедиста Фото новина
13:16
/ 1
У Карпатах рятувальники допомогли туристу, який заблукав біля гори Ряпецька Фото новина
12:09
У Мукачеві зупинили водія без прав і з ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
11:05
/ 1
Суд розглядає апеляцію у справі про сексуальне насильство над неповнолітньою в селі Верхні Ворота
10:05
/ 1
На Закарпатті не дали незаконно перетнути кордон чотирьом особам Фото новина
09:00
Перший туристичний пішохідний маршрут з’явився у Сваляві Фото новина
18:24
У Мукачеві змагаються спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарата Фото новина
17:39
Тимчасова торгівля ритуальною продукцією стартує в Ужгороді з 15 жовтня
16:36
У Рахові п’яний мотоцикліст з неповнолітнім пасажиром потрапив у лобову ДТП Фото новина
15:32
/ 3
На війні з рф загинув Герой із Рахова — снайпер Юрій Локотош Фото новина
14:24
У Карпатах рятувальники знайшли заблукалого харків’янина
13:17
У Мукачеві подружжя загинуло від отруєння чадним газом
12:14
На Мукачівщині родина заблукала в лісі Фото новина
11:12
На Закарпатті за тиждень понад 3,5 тисячі хворих на грип та ГРВІ
10:09
Поліція перевіряла потяг Кривий Ріг – Ясіня після повідомлення про замінування
09:12
На трасі під Виноградовом в ДТП загинув мотоцикліст Фото новина
19:24
Відкрито реєстрацію на пізнавальну подорож схилами полонини Боржави
18:07
У селі Минай відкрили спортивну залу для реабілітації ветеранів Фото новина
15:39
Закарпаття заробило понад 21 млн грн від туристів за дев’ять місяців
13:52
На Закарпатті склали понад тисячу протоколів за тиждень за "п'яне" керування
12:12
18-річного закарпатця, який підпалив Tesla на замовлення, взяли під варту Фото новина
» Всі новини