У Мукачеві зустрічалися експерти аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Угорщини (ФОТО)

11–12 квітня 2018 року в місті Мукачево відбулась робоча зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Угорщини з проведення спільної оцінки загроз прикордонній безпеці на українсько-угорському державному кордоні.

У Мукачеві зустрічалися експерти аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Угорщини (ФОТО)

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Зазначений захід відбувся в рамках протокольних домовленостей про обмін інформацією, а також на виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами.

Під час зустрічі експертами обговорено стан інформаційної взаємодії, можливості її удосконалення, а також проаналізовано обстановку на спільній ділянці кордону у 2017 році.

Зокрема прикордонними аналітиками констатовано, що обстановка на українсько-угорському кордоні залишається контрольованою і сторони вживають відповідних заходів щодо протидії сучасним загрозам.

Водночас прикордонники відзначили, що основною загрозою прикордонній безпеці залишається незаконне переміщення сигарет, з огляду на отримання надприбутків від їх реалізації та можливості подальшого удосконалення та розширення способів і формату здійснення транскордонної протиправної діяльності.

На сьогодні досвід співпраці українських та угорських прикордонних аналітиків має багаторічну історію і завдяки такому плідному співробітництву забезпечується своєчасний та якісний обмін інформацією, що допомагає спрогнозувати обстановку на спільній ділянці кордону.

13 квітня 2018р.

Теги: прикордонник, Угорщина, кордон

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 10
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини