На Рахівщині спіймали жителя Івано-Франківщини, котрий сім разів обікрав одну і ту саму капличку у Квасах

Чоловіку вже повідомили про підозру у скоєному, слідство у справі триває.

На Рахівщині спіймали жителя Івано-Франківщини, котрий сім разів обікрав одну і ту саму капличку у Квасах

На Рахівщині у селі Кваси з каплички на території одного з лікувальних закладів невідомий викрав гроші зі скриньки для пожертв. Крадія затримав охоронець та викликав поліцію. Правоохоронці встановили, що злочин скоїв 47-річний мешканець Івано-Франківської області. В поліції за фактом крадіжки розпочали кримінальне провадження.

В ході розслідування цієї справи слідчі встановили, що чоловік не вперше обкрадає дану капличку. На сьогодні доведено його причетність до семи таких епізодів. Фігурант справи приїздив до санаторію по мінеральну воду, після цього заходив до каплички і за допомогою викрутки відкривав скриньку та викрадав звідти гроші. Суми були різними, переважно від 300 до 600 гривень.

На сьогодні чоловікові слідчі рахівської поліції вже повідомили про підозру у скоєнні даного кримінального правопорушення передбаченого частинами 1 та 2 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка вчинена повторно. Згідно санкції статті фігуранту справи загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років. Слідство у справі продовжується, наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

06 квітня 2018р.

Теги: капличка

НОВИНИ: Кримінал

10:07
/ 3
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
» Всі новини