У Мукачеві створили координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

Згідно з положенням, координаційна рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території міста Мукачева.

У Мукачеві створили координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

Координаційна рада буде сприяти здійсненню повноважень виконавчого комітету Мукачівської міської ради з питань національно-патріотичного виховання на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, зокрема в частині виховання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної у всіх сферах суспільного життя.

Також серед основних завдань координаційної ради буде співпраця виконавчого комітету Мукачівської міської ради з громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання, відтак і робота з громадськими об’єднаннями національно-патріотичного спрямування, військово-патріотичними центрами, гуртками та клубами.

Зазначимо, що новостворена рада буде брати участь у проведенні моніторингу здійснених заходів з національно-патріотичного виховання у Мукачеві і займатись підготовкою пропозицій, зокрема щодо розвитку військово-патріотичної підготовки молоді та всебічного сприяння виконавчим комітетом Мукачівської міської ради проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Координаційна рада здійснюватиме аналіз стану справ та причин виникнення проблем щодо національно-патріотичного виховання, вивчатиме результати діяльності, проводитиме моніторинг і буде розробляти проекти.

Окрім того, координаційна рада має право отримувати в установленому порядку від центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань, залучати до участі у своїй роботі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також громадських організацій ( за погодженням їх керівником ) і належних експертів (за згодою);

Відтак, координаційна рада у разі потреби має право утворювати для виконання покладених на неї завдань постійні або тимчасові робочі групи, організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад та інших заходів, вносити пропозиції щодо заохочення в установленому порядку представників інститутів громадського суспільства та окремих громадян за їх внесок у розвиток національно-патріотичного виховання, повідомляють в Управлінні освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

04 квітня 2018р.

Теги: рада, патріотичне виховання, Мукачево

НОВИНИ: Соціо

11:15
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 1
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
» Всі новини