У Виноградівському та Мукачівському районах все ще перевищені пороги захворюваності на ГРВІ та грип

На минулому тижні на грип та ГРІ захворіло 3 936 осіб, із них 66% становлять діти віком до 17 років.

У Виноградівському та Мукачівському районах все ще перевищені пороги захворюваності на ГРВІ та грип

Інтенсивний показник захворюваності на 12% менше епідемічного порогу по області. Порівняно з минулим тижнем показники темпу приросту захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років зменшилися на 27%, і 20% відповідно.

Перевищені епідемічні пороги  у Виноградівському та Мукачівському районах,  що свідчить про регіональне поширення та середню інтенсивність активності грипу та ГРІ. Загалом в області зареєстрований приріст кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем лише у Іршавському та Перечинському районах – на 11% та 9% відповідно. 

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою  - 2601 дітей віком до 17 років  (66% від усіх захворілих). У структурі захворілих  дітей традиційно переважає  група 5-14 років – 54%. Найбільший відсоток звернень за медичною допомогою  серед дітей  Рахівського (83% захворілих), Тячівського (77% захворілих), Волівецького (74% захворілих), Іршавського (76% захворілих) районів.

Госпіталізація хворих на рівні 4%, медичну допомогу в умовах стаціонару отримали 166 осіб, з яких 50% становлять діти до 4 років. Вірусів грипу у лабораторно обстежених осіб не виявлено - підтверджена циркуляція РС-вірусів та вірусів парагрипу. Летальних випадків грипу не зареєстровано.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області триває. 

 
02 квітня 2018р.

Теги: захворюваність, поріг

НОВИНИ: Соціо

18:18
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 2
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
» Всі новини