У Мукачеві єпископ УПЦ МП Феодор вилив на вірян відро води (ВІДЕО)

Сьогодні православні та греко-католики відзначають Квітну (Вербну) неділю.

У Мукачеві єпископ УПЦ МП Феодор вилив на вірян відро води (ВІДЕО)

У Мукачеві, у соборі на Ікони Божої Матері Почаївської єпископ Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату владика Феодор (Мамасуєв) під час освячення вербових гілок несподівано вилив на вірян ціле відро освяченої води.

Відео прес-служби Мукачівської єпархії УПЦ МП:

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Виноградові на території дитбудинку побудують церкву УПЦ МП.

А в Ужгороді на Квітну неділю освячували вербу греко-католики.

01 квітня 2018р.

Теги: верба, освячення, Феодор

Коментарі

Ник 2018-04-03 / 21:13:44
Ну, разве так происходит освящение верб во время полиелея — самой торжественной части праздничного богослужения!!!
Видать рученьки и мозги (которые уже проблемные) у ЕПИСКОПА - попа устали каждому уделять внимание…Жесть

Степан Крук 2018-04-03 / 12:45:20
Піп, конєшно, лопух! Но кадило приньом, приньом, приньом...

3594 2018-04-03 / 08:56:09
я так кішкою роблю у брачний період. може попа теж ті жони дістали

Вуву 2018-04-03 / 00:00:14
А пописко тою водою як шурнув на народ ... А сам ага га га ... Аж забалдів. Точно що був з учорашнього будуна. Оце культура . Оце по нашому.

Олексові 2018-04-02 / 23:55:54
Звернися до шашік , він тобі все розтлумачить.

Олекса 2018-04-02 / 22:08:03
Получаєся кіть УПЦ МП московська церква то УГКЦ -ватиканська?Ци я щось не розуміву(((

Степан Крук 2018-04-02 / 21:06:25
Той святий (Микола ІІ) в святу неділю розстріляв мирних демонстрантів, які йшли вулицями Санкт-Петербурга з божими іконами. До речі, організував цю хрестну ходу московський піп Гапон. А ти цьому царю приклоняєшся! То хто єритик???

Перець 2018-04-02 / 20:20:41
Степан-крук якшо буде в мене віра то мені буде помагати люба освячена ікона а ти дивися за собов і не обзивай святих які прославлені церквою Христовою!Єритику

Степан Крук 2018-04-02 / 20:20:28
Тут відео, як московські попи біса виганяють. Дуже символічне відео, про ганебне приниження прихожан
https://www.youtube.com/watch?v=SVNkfk_W6L8

Степан Крук - перцю 2018-04-02 / 19:37:13
Не думаю, що як тебе буде кривити, то тобі поможе ікона царя Миколи ІІ, дітовбивці і тирана, котрого московський патріархат причислив до ліку святих

Степан Крук 2018-04-02 / 19:31:48
Ніхто тут з релігією і церквою не воює. Мова лиш про дволиких попів московського патріархату, котрі живуть тут, тут заробляють гроші, а служать московському Гундяєву і кремльовським агресорам!

Перець 2018-04-02 / 19:26:23
Ви нещасники не видете шо в державі робиться а імилисьтеся до церкви воюєте і лаєте (попам) як ви називаєте, вже в історії боли такі шо воювали з церквою і с попами тай ви так робіть а коли вас кривить тай чорт вас мучить тоді біжите до "московських попів" тай монахів поможіть бо біда!

Тутолем 2018-04-02 / 18:43:11
А, цікаво, що скаже спільнота авторів-коментарщиків про таке інноваційне:)) освячення в Римо-католицькому храмі?
https://www.facebook.com/groups/1633697163560224/permalink/1900371576892780/

Степан Крук 2018-04-02 / 16:55:05
Як там у них кажуть: бухий піп хуже татарина???

ІВАН 2018-04-02 / 16:39:57
Та просто, батюшка були трохи п"яні, маленько повеселилися.

до козлобородих 2018-04-02 / 15:51:21
В Україні церква відділена від держави. Це так! Але ніхто не відділяв церкву від громадських організацій. Так, що приховайте "колорадські" стрічки ретельно, щоб бува їх не знайшли у ваших "храмах"

Свідкові 2018-04-02 / 15:46:26
Видно на вашому відео, що воду з відра вилив Феодор не на прохання вірян, а сам, запитавши лиш, "хто хоче,щоби вербочки були ДУЖЕ посвячені". А в відрі було не літр води, а багато, що чітко видно з її кількості.
Тому, закликаючи не брехати, не брешіть передусім самі.
Так враження, що Феодор це зробив, бо перед освяченням занадто причастився.

Степан Крук -Лису Микиті 2018-04-02 / 15:22:01
Пакі, пакі? І то всі аргументи козлобородого?

Микита 2018-04-02 / 15:12:49
Тоді й Ви друже називають себе не Степан Крук а Степан Невігласович Крук. Запитаєте чому а ми скажемо бо нам так подобається. Ось щось на зразок Вашого дуркування