За фактами смертельних ДТП на Тячівщині та Ужгородщині розпочато кримінальні провадження (ОФІЦІЙНО)

За фактами трагічних ДТП у Тячівському та Ужгородському районах, в яких загинуло троє людей, поліція розпочала кримінальні провадження.

За фактами смертельних ДТП на Тячівщині та Ужгородщині розпочато кримінальні провадження (ОФІЦІЙНО)

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Учора, 31 березня, на Закарпатті сталися дві схожі між собою дорожньо-транспортні пригоди з фатальними наслідками. В обох аваріях загинуло троє людей, ще кілька опинилися в лікарні, серед них і малолітні діти.

О 12.35 год. в поліцію Ужгородського району надійшло повідомлення про автопригоду поблизу села Ратівці. Прибувши на місце події, поліція встановила, що винуватцем дорожньої трагедії був 24-річний ужгородець, який керував автомобілем марки «Volkswagen Gоlf» іноземної реєстрації. 

Рухаючись автодорогою Київ-Чоп, перед поворотом на село Ратівці, неподалік автобусної зупинки молодий водій пішов на обгін кількох попутних машин. Не розрахувавши безпечну відстань, він допустив на швидкості зіткнення з попутнім автомобілем марки «Тоyоtа Camry», який саме розпочав маневр повороту ліворуч.  За кермом «Тойоти» перебувала жителька Ужгорода.

Після зіткнення двох авто «Volkswagen Gоlf» злетів із траси в кювет, де зіткнувся з деревом. Внаслідок цього водій помер від отриманих травм на місці пригоди, а його пасажир  - в кареті «швидкої».

Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження за ч.3 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб).

Аналогічна ДТП сталася невдовзі на Тячівщині. О 14.38 год. в чергову частину Тячівського відділу поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими поблизу села Бедевля.

Прибувши на місце пригоди, слідчо-оперативна група встановила, що на автодорозі сполученням Мукачево-Рогатин-Львів зіткнулися автомобілі марок «Hоndа Аccоrd» та «BМW» (обидва авто на іноземній реєстрації).

Винуватцем ДТП став водій «Hоndа Аccоrd», 27-річний житель села Нересниця Тячівського району. Рухаючись в напрямку Тячева, він розпочав обгін іншого авто, не переконавшись в безпечності даного маневру. Як наслідок, зіткнувся лоб у лоб із зустрічним автомобілем марки «BМW», яким керував 31-річний житель Тересви.

Внаслідок ДТП від отриманих травм померла в реанімації Тячівської лікарні 51-річна пасажирка «BМW». Госпіталізовано також обох водіїв і ще трьох пасажирів обох авто - дітей віком 3 і 16 років.

За фактом трагічної ДТП поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). У водіїв взято кров на визначення вмісту алкоголю.

Обидва кримінальні провадження розслідує спеціалізований відділ слідчого управління ГУНП в Закарпатській області. 

01 квітня 2018р.

Теги: ДТП, смерть

Коментарі

999 02.04.2018 / 16:47:07
Так бо всі вони не зареестровані і податки не платять?

я і ти 01.04.2018 / 21:51:31
автор скажи будь ласка навіщо акцентувати авто на іноземній реєстраці тобі щось не подобается.

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 9
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
» Всі новини