В Ужгороді учасників антагоністичних акцій "За європейський Ужгород" та "За традиційні сімейні цінності" розділила поліція (ФОТО)

На Театральній площі в Ужгороді одночасно проходили дві акції. Одна – «За європейський Ужгород!», інша – «За традиційні сімейні цінності!». Обидві акції були не чисельними. Проте кількість поліцейських, які вишикувалися живим кордоном, перевищувала півсотні, повідомляє Ольга Павлова, "Громадське радіо".

В Ужгороді учасників антагоністичних акцій "За європейський Ужгород" та "За традиційні сімейні цінності" розділила поліція (ФОТО)

Така увага з боку правоохоронних органів пояснюється тим, що один захід є контракцією іншому.

Напередодні представники міськвиконкому Ужгородської міської ради з метою недопущення провокацій та аргументуючи можливою небезпекою для громадян, подали позовну заяву до Закарпатського окружного адміністративного суду з проханням заборонити проведення акцій. Однак, суд все ж виніс рішення не забороняти проведення мирних зібрань.

Акцію «За європейський Ужгород!» організувала Віталіна Коваль, яка організовувала 8 березня на площі Театральній, коли її учасниць облили фарбою. З її слів, більшість охочих прийти сьогодні повідомили їй згодом, що не братимуть участь в акції, оскільки бояться провокацій.

«Ми закликаємо до справедливості. Тому що, коли минулого 8 березня напали на нашу акцію, штовхали, виривали плакати, поліція не забезпечила покарання тим, хто робив це. Цього року ми вийшли 8 березня на акцію, і нас облили червоною фарбою, яка потрапила в очі і викликала хімічні опіки. Це – хуліганство, це – реакція людей, які говорять про ідеологічну позицію, які чомусь нападають на мирні зібрання, перешкоджати їх проведенню та порушувати закони України. Саме тому ми анонсували акцію за європейське місто проти ультрарадикального свавілля», –  повідомила присутнім на площі Театральній Віталіна Коваль.

Організаторами акції «За традиційні сімейні цінності» виступили представники Соціал-Національної Асамблеї. Вони почепили на Пішохідному мосту фотографії із зображеннями традиційної сім’ї, роздавали перехожим листівки.

Саманта Рац Стоїлькович, організаторка акції «За традиційні сімейні цінності!», повідомила, що її захід ніяк не пов’язаний із тим, що проходить поруч, але зазначила, що рішення провести його виникло тиждень тому. В анонсі до акції вона написала: «Зараз спеціально загострюється увага на штучно надуманій так званій проблемі дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. У вищезгаданих існує вже ціла низка заходів і прийомів, спрямованих нібито на привернення уваги суспільства до своїх «проблем», а насправді – на пропаганду нездорових цінностей, непритаманних українцям».

Кореспондентці «Громадського радіо» вона прокоментувала, що все одно вийшла б на акцію навіть у тому разі, якби суд вирішив заборонити її проведення.

Майже наприкінці через поліцейський кордон розпочалася словесна перепалка. Представники «традиційного табору» почали вигукувати образи і оціночні судження щодо зовнішнього вигляду учасниць, акцентуючи на нетрадиційній сексуальній орієнтації. Віталіна Коваль, у свою чергу, акцентувала, що конкретно ця акція стосується права на мирні зібрання і до тематики ЛГБТ не має жодного стосунку.

01 квітня 2018р.

Теги: ціннсті, акції

Коментарі

Вуву 2018-04-01 / 23:00:05
Я. Я ЗА ... " європейський ужгород з традиційними сімейними цінностями".

Степан Крук -Вуву 2018-04-01 / 22:08:52
По середині не вийде! Це бісексуали.

Степан Крук -Вуву 2018-04-01 / 22:05:33
То ти з краю, чи з НАМИ ???

Вуву 2018-04-01 / 21:58:52
Значить ви вже з підарастами порозумілись і діалог відбувся.?!
В усякому разі так можна зрозуміти.

Степан Крук до конарь 2018-04-01 / 21:58:08
Ми всі молодці! А ті, хто з краю - то не МИ!!!

конарь до ст крука 2018-04-01 / 21:47:16
ви як завжди праві. калап долу...молодчина.

Степан Крук -Вуву 2018-04-01 / 20:56:36
Чого нам бракує для порозуміння? Діалогу з педерастами???

ВУВУ 2018-04-01 / 20:00:19
Завчасно знаю що мойі думки ... Виказані тут можуть викликати шквал критики (і навіть досить паскуднойі) на мою адресу.
Але сам факт що ... "суспільство сколихнеться" вже позитивний момент для подальшого АРГУМЕНТОВАНОГО обговорення. Здоровий діалог це завжди великий + до порозуміння.
Це є те чого нам всім ... дійсно бракує.

конарь до вуву 2018-04-01 / 19:48:37
щоб тобі з тих меншин попала невіста або зять,дай боже.

Вуву 2018-04-01 / 19:43:36
Підарастами я йіх не обізвав ... Але виказав таке припущення , що (в загальному) серед націоналістів (в тому числі і кс. ... Деякі його члени) ... Можуть бути представниками "меншин".
Бо партійна чи ідеологічна приналежність і секс орієтація це різні речі .
Бо ніхто вступаючи в яку партію не проходить тест на секс орієнтацію ...
Так само ... Як сексорінтовані на меншину не здать тест на партійну приналежність.
І взагалі тема сексу в нашому суспільстві це ... ТАБУ З ВЕЛИКОЙІ БУКВИ ... тому що так принято. Як і принято поза плечима ... Чи поза очі обливати когось брудом і пліткувати.
ІЦЕ ГІРКА ПРАВДА.

конарь-вуву 2018-04-01 / 19:32:56


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -Вуву 2018-04-01 / 19:08:21
Слава Богу, свій! А то б мені тебе не вистачало. Але, Вуву, ти тут стільки наговарив... сказав, що серед січовиків є педерасти. Ти, січовиків, педерастами обізвав, розумієш?! Ой,тікай Вуву, тікай!

Вуву до степана 2018-04-01 / 19:03:04
В цьму питанні я займаю нейтральну позицію ... Бо мені все рівно хто з ким в ліжку спить і чим займається .
Не моя то справа ... і не моя проблема .
Але те що вони з цього роблять секс пропоганду мені не імпонує.
А те що вони відстоюють свойі громадянські права ... Ну так вони ж тоже люди ... Теж мають на це право.
Але це не привід створювати собі (чи в собі) ще додаткову проблему у вигляді ГОМОФОБІЙІ. (Йіх і так вистачає).
Хоча звичайно що серед них є розумні і культурні люди ... Хороші спеціалісти . НУ МАБУТЬ ТАК.


Степан Крук 2018-04-01 / 18:36:37
В репортажі бачу ще одну сторону мітинга - поліцію! Поводяться в даній ситуації, як бісексуали, по-європейськи...

Степан Крук -Вуву 2018-04-01 / 18:33:41
А хто обмежує їх права? Хто забороняє їм елгебетитися? Чого вони хочуть? Вуву, соромляся спитати, а ти наш чи їхній?

Вуву 2018-04-01 / 18:29:29
Проблема ще в тому ... Що поняття "європейські цінності" ... в широкому (так і у вузькому) розумінні ... Не сприймаються (і можливо і не будуть сприйматись) в нас так ... Як це сприймається в західній європі .

Вуву 2018-04-01 / 18:24:56
Серед націоналістів теж можуть бути "меншини" ... Але справа навіть не цьому ... "Європейські цінності" ... передбачають ТОЛЕРАНТНІСТЬ І ТЕРПИМІСТЬ до різних категорій меншин ... З тим щоб вони не почувалися дескридитованими в громадських правах і свободах. ПОДОБАЄТЬСЯ ЦЕ КОМУСЬ ЧИ НІ ... АЛЕ ТАК Є.

Степан Крук 2018-04-01 / 18:22:21
Треба публікувати списки та фото ужгородських педиків та вивішувати їх на щитах для обяв. Ужгородці повинні їх знати в лице, щоб бува з ними не привітатися та не поручкатися! Хто захистить права десятків тисяч ужгородців від цих збоченців? Нехай Євросоюз виділить їм кошти на елгебететраходроми та на колючий дріт навколо них!

Striko 2018-04-01 / 17:50:36
Капец!

патер 2018-04-01 / 13:30:09
Педики проти націоналістів? Передбачувано.

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини