Пристрої для аудіовідтворення, необхідні для проведення ЗНО з іноземної мови, сьогодні передали в ужгородські школи (ФОТО)

Пристрої для аудіовідтворення, 40 мікросистем, потрібних для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з іноземної мови, сьогодні передали в ужгородські школи, де працюватимуть пункти тестування.

Пристрої для аудіовідтворення, необхідні для проведення ЗНО з іноземної мови, сьогодні передали в ужгородські школи (ФОТО)

Пристрої закупили, оскільки у 2018 році Українським Центром Оцінювання Якості Освіти змінено структуру сертифікаційних робіт ЗНО з іноземних мов – додано частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». Для цього з міського бюджету Ужгорода виділили майже 200 тисяч гривень.  

Уже завтра, 31 березня, на базі класичної гімназії відбудеться пробне ЗНО з іноземних мов з використанням аудіо-відтворювачів. Сьогодні для педагогів, які будуть на ЗНО, провели інструктаж, як із ним працювати.

На зустріч прийшов і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який у спілкуванні, серед іншого, попросив керівників закладів звернути особливу увагу на протипожежну безпеку у школах. Через трагедію в Росії напередодні на засіданні Кабміну було прийнято рішення про тотальні перевірки в розважальних, торгівельних закладах, але і в школах необхідно перевірити справність протипожежних засобів, провести навчання, щоб усі добре знали, як діяти в разі надзвичайної ситуації.

Домовилися також про відпрацювання ближчим часом забезпечення безпеки під час проходження ЗНО з усіх предметів, створення умов у пунктах тестування.

 

30 березня 2018р.

Теги: пристрої, школи, англійська, тестування

НОВИНИ: Соціо

12:33
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 2
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 6
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
» Всі новини