Напередодні Дня дурня ужгородці можуть отримати 5-гривневий тариф на проїзд у "маршрутках"

У середу, 28 березня, о 10.00, в малій залі Ужгородської міської ради відбудеться чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради.

Напередодні Дня дурня ужгородці можуть отримати 5-гривневий тариф на проїзд у "маршрутках"

Про це свідчать джерела Закарпаття онлайн в головному представницькому органі влади обласного центру Закарпаття.

За інформацією Закарпаття онлайн, на засідання виноситься і проект рішення "Про тарифи на міські пасажирські перевезення", який опублікований 23 березня на офіційному сайті Ужгородської міськради. Він передбачає встановлення тарифу "на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 5,00 грн."

Відповідно до вказаного проекту, "рішення набуває чинності з дня опублікування в газеті „Ужгород”.".

Йдеться про те, що засідання може не відбутися через відсутність кворуму, але його таки збирають, стверджують джерела Закарпаття онлайн.

Якщо б засідання відбулося і на ньому було б прийняте вказане рішення, це означало б, що порушено пч.3 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповдно до якого проект рішення має бутив оприлюдений за 20 робочих днів до проведення засідання.

При цьому, наступний номер газети "Ужгород", у якому може бути опубліковано вказане рішення після його прийняття, вийде друком 31 березня.

Тобто, існує велика ймовірність того, що до Дня дурня 1 квітня в обласному центрі Закарпаття буде встановлено новий, дорожчий тариф на перевезення в міському транспорті.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнпроведені з порушеннями громадські слухання в Ужгороді погодили тариф на проїзд у громадському транспорті у 5 грн.

27 березня 2018р.

Теги: тариф, перевезення

Коментарі

Тончі 2018-03-28 / 12:01:17
Якби усі хто готував це рішення та голосував за нього іздили в маршрутках а не в елітних авто , ціни за проїзд були би реальні . Департамент економіки розігнати разом з Травіною .чим займаються ?

Степан Крук 2018-03-28 / 09:54:53
Головному дурню Закарпаття Г. Москалю - абонемент на проїзд за маршрутом Ужгород - Чернівці! В один бік... Пане, Андріїв, організуйте депортацію!

ужгородець 2018-03-28 / 08:41:16
Ви кому питання задаєте ужгородець 2.
Андріїв сам перевізник, а ви хочете щоб він не розглядав свої заяви про підвищення проїзду?
Лише дуракам можуть підвищувати безпідставно ціни за проїзд і не лише 1 квітня.

Вуву 2018-03-28 / 05:37:56
Коли все чітко працює і організовано ... То і рухомий склад оновлюється і ціна за пройізд утримується.
Одна біда ... Як жеж тоді дерибанити і робити відкати .
Ну ви розумієте що для тих кабінетних (від яких залежить рух транспорту)ну ніяк ... А хоч стріляй .
Ну не для того вони всіма силами вперлися в ті кабінети щоб "немати на кишеню". Не для того.

Ужгородець 2018-03-27 / 22:08:34
Але ж можна хоч трохи оновити рухомий склад...далі підвищити ціну....

Ужгородець 2018-03-27 / 21:58:51
Чи будуть їздити учні за гроші чи за проїзними учнівськими?

Читатель 2018-03-27 / 21:45:02
Трындят тут, а казалось бы - с чего бы автобусы ездят переполнены вкрай? Есть спрос, казалось бы - выдайте автобусы на линии! Желающих заработать, в качестве водителя, никого нет???? А вот, потом и нет. Поскольку, держат тариф 4 гривни, как ненормальные, а чем разницу дотировать? Голой задницей?

Читатель 2018-03-27 / 21:43:18
Мда... Понабежало комментаторов.... Общественный транспорт стал погано работать - никого тут не волнует???? А пипец уже подкрадывается незаметно! Сам видел лично - автобусы в АТП простаивают! Которые должны быть на линиях, а они простаивают! И пассажиры, все громче, орут "ждать долго автобус нужно".

А скоро вообще транспорта общественного в городе - СОВСЕМ НЕ БУДЕТ.

Ужгородець-2 2018-03-27 / 21:37:38
П. Андріїв, чому ви розглядаете тільки звернення перевізників ігнуруючи протести ужгородців, хто вас вибирав мером, перевізники, чи ужгородці???

Ужгородець 2018-03-27 / 21:35:14
Чесно кажучи автопарк досить "убитий" майже на всіх рейсах ....ну хоч №5 №7 №20.......

Ужгородець 2018-03-27 / 21:23:57
Чи вплине підвищення на рівень комфорту?

Вуву ..... Чітатьєлью 2018-03-27 / 21:05:59
Правильно ... Якщо він і 4 був незадовільним і поганим ...
То давайте зробимо його по всі 6 іще гіршим. Умнічка.

Вуву 2018-03-27 / 21:03:02
Шанс є ... Якщо громадяни оголосять місячник - бойкот громадському транспорту.
Тоді почнуть "бомбити кабінети" ... Чого публічний транспорт ганяють порожнім (тим більше що на дотаційі міста) ... І не приносить прибутку і не поповнює бюджет.
Зачнуть думати і "піде напруження по мозгах".

Читатель 2018-03-27 / 21:00:56
А что, трагедия??? А во-вторых, имеем результат "по 4". Негативный! Да, пусть хоть по 6, но чтобы автобус я мог дождаться, чтобы проехаться было надежно и т.д.

Ужгородець 2018-03-27 / 19:42:09
Які шанси що ціну залишать 4 гривні.

НОВИНИ: Соціо

04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
» Всі новини