На Закарпатті у пробному ЗНО з української мови взяли участь 3584 учасників

Як ми вже повідомляли, 24 березня в Закарпатській області, як і у всій Україні, пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На Закарпатті працювали 18 пунктів проведення пробного ЗНО, до роботи на яких було залучено понад 600 педагогічних працівників.

На Закарпатті у пробному ЗНО з української мови взяли участь 3584 учасників

Усього на пробне ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 3730 осіб, з яких участь у тестуванні взяли 3584 (96,1%). 146 учасників, котрі з тих чи інших причин не змогли з’явитися на пункти проведення пробного ЗНО зможуть отримати матеріали протягом 3-х робочих днів.

Найвищий відсоток явки спостерігався у Міжгірському (99,1%), Воловецькому (98,8%), Великоберезнянському та Перечинському (по 98,4%) районах, найнижчий – у м. Берегово (90,3%).

На двох пунктах проведення пробного ЗНО (класична гімназія Ужгородської міської ради Закарпатської області та Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області) працювали представники засобів масової інформації.

У департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА нагадують, що для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу „Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання”, доступ до якого здійснюється через особистий кабінет учасника на сайті ІФРЦОЯО до 26 березня. Правильні відповіді стануть доступними з 27 березня, а результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 30 березня 2018 року, інформує "Освітній портал Закарпаття".

27 березня 2018р.

Теги: ЗНО, тестування

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини