У Дротинцях на Виноградівщині через матір-п'яницю помер трирічний хлопчик. Обставини трагедії (ВІДЕО)

Поки батько був на заробітках, жінка вешталася селом і пила оковиту.

У Дротинцях на Виноградівщині через матір-п'яницю помер трирічний хлопчик. Обставини трагедії (ВІДЕО)

Нечувана трагедія сталася на Закарпатті, де від голоду помер 3-річний хлопчик. Лихо сталося в селі Дротинці, йдеться в сюжеті ТСН.

Дитину виховувала 26-річна місцева жителька, яка пиячила на дитячі гроші, а потім узагалі покинула малят на кілька днів. 5-річна донечка ходила по сусідах просила їжу, а от маленький Максимко був удома сам, спочатку плакав та кликав маму, а потім знесилився і помер.

Батько дітей на початку березня поїхав на заробітки, відтоді жінка взялася за чарку та часто надовго кидала дітей.

Детальніше - у відеосюжеті:

25 березня 2018р.

Теги: Дротинці, смерть, п'яниця

Коментарі

Ужгородець 2018-03-25 / 20:49:50
З ким буде зараз мала донька.

Закарпатець 2018-03-25 / 20:43:16
Она і б'є малих майжінь.

Степан Крук- ..... 2018-03-25 / 19:42:58
...а ще байдужість людей. Дротинці - мале село, всі все один за одного знають.

***** 2018-03-25 / 19:22:04
Є ще така тенденція - наклепати дітей,а потім бідкатися,що нема чим кормити.Але тут не той випадок,бо на першому місці я бачу безвідповідальність,бо батько поїхав на заробітки та не цікавився сім'єю - що не міг періодично позванювати дружині,сусідам,фельдшерці? Ну а мати,судячи з тої обстановки,не за тиждень стала алкашкою.І в хаті були якісь крумплі та скиби хлібу на столі.А от де була патронажна медична чи наркологічна служба - це питання до держави,бо яка зарплата - така і служба.

Мукачево 2018-03-25 / 17:49:42
У даному випадку гріх неспасенний на матері, родичах, сусідах, медиках, сільських урядниках та соціальних службах. Із сюжету видно, в яких умовах проживала родина.

Ужгородець 2018-03-25 / 16:37:42
В день пляшка пива і нормально.

Закарпатець 2018-03-25 / 16:18:05
Пєме усі і що є?

Степан Крук 2018-03-25 / 14:53:44
Є мережа наркодиспансерів, в яких надається невідкладна допомога - алкашів рятують від алкогольної інтоксикації та "білої гарячки", що б вони не померли. Лікуютьдуже незначний контингент і від самого алкоголізму. Тут є проблема - алкоголік повинен глибоко усвідомити, що він є хворим і потребує медично допомоги. Але 99 % кажуть: " Я не алкоголік! Так, я інколи випиваю, але хто не випиває? Пють прокурори, судді, пє і сам лікар-нарколог!". Якщо родичі силою приводять родича-алкоголіка на лікування - ефекта не буде!

Ужгородець 2018-03-25 / 14:42:21
Сухий закон нікому НЕ ПОТРІБЕН.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:37:04
Дякую.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:36:04
З алкашами нічого не вдієш...

Степан Крук -Ужгородцю 2018-03-25 / 14:36:03
Якщо дотримуватися правила : Де? Коли? З ким? І Скільки? - то з алкоголем дійсно нема жодних проблем.

*** 2018-03-25 / 14:29:00
Вибачте за турбування... А мені та дитина сниться. Писати більше на цю тему нема кому. Дякую.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:23:43
В чому проблема з алкоголем?

Степан Крук -..... 2018-03-25 / 14:20:18
"Того часу" вже не буде!

Степан Крук 2018-03-25 / 14:18:35
Алкоголіки зручні всім: сусідам, котрим алкаш рубає дрова за 100 грамів, державі та бізнесу, бо купляє горілку за звищеними цінами та акцизами, аферистам,бо за пляшку горілки алкаш винесе із власної хати все майно....Горем він є тільки для своїх дітей, своєї сімї....

*** 2018-03-25 / 14:15:33
Діти,в той час з голоду помирали???

Степан Крук 2018-03-25 / 14:10:47
Алкоголізм - це проблема, котра немає вирішення. За часів СРСР були створені так звані ЛТП (лікувально - трудові профілакторії). котрі до профілакторів і лікування мали таке ж відношення, як морська свинка до моря. Це були структури, як зони загального режиму, обнесені колючим дротом, із режимом тюремним. Були вони у підпорядкування МВС, охоронялися внутрішніми військами. Таке ЛТП Було і в Бергові. Направлялися в цей "профілакторій, алкаші за вироком суду на два роки. Практика показала неефективність цих установ.

Ужгородець 2018-03-25 / 13:44:37
З алкоголем не TРЕБА нічого РОБИTИ ...а з головами людей.

*** 2018-03-25 / 09:40:47
Злидні по селах, люди опускаються. Зараз необхідно повернути витверезники,це буде контроль над дебоширами, "батьками","мертвими" водіями. Скільки цієї ночі залишилось голодними дітей,скільки не спало дітей, жінок,стареньких, скількох побили...з алкоголем треба, щось робити. Юристи, депутати,допоможіть.

НОВИНИ: Соціо

13:01
Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА шукає "протитуберкульозного" фінансового мененджера на 645 тис грн
11:53
"Жить" – ужгородський гурт "4исла" презентував нову пісню
11:42
Закарпатська митниця оголосила тендер на понад 8,5 млн грн на реконструкцію туалетів у ПП "Тиса"
16:17
На усіх пунктах пропуску на Закарпатті черг немає
13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
/ 2
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
/ 2
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 3
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
» Всі новини