В Осої на Іршавщині чоловік вирвав із рук жінки сумку та втік

За даним фактом в поліції розпочали кримінальне провадження.

В Осої на Іршавщині чоловік вирвав із рук жінки сумку та втік

Вчора, 23 березня, до Іршавського відділення поліції із заявою про пограбування звернулася мешканка села Осій. Як з’ясували поліцейські, напередодні ввечері на вул. Київській до неї підбіг невідомий чоловік, виравав з її рук сумку та втік. В сумці були 400 гривень та особисті речі заявниці.

Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваного у вчиненні цього кримінального правопорушення. Ним виявився 20-річний непрацюючий односелець потерпілої, який, крім цього, підозрюється у ряді інших злочинів.

Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінально- процесуального кодексу України.

За фактом відкрито викрадення чужого майна іршавські слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України. Фігуранту справи згідно з санкцією статті загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

24 березня 2018р.

Теги: сумка, Осій

Коментарі

Вуву 27.03.2018 / 06:18:17
(Весела історія)
Спочатку нападник напав на жінку і вирвав у нейі сумку.
Потім потерпіла жінка знайшла нападника .... І вирвала йому яйця.

НОВИНИ: Кримінал

12:55
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
» Всі новини