УжНУ планує участь у конкурсі на європейський грант за програмою енергоефективності

Про таке, зокрема, йшлося на засіданні Вченої ради УжНУ.

УжНУ планує участь у конкурсі на європейський грант за програмою енергоефективності

22 березня відбулося чергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету.

Перше питання стосувалося фінансової діяльності університету. Головний бухгалтер Руслана Вовчанська звітувала про бюджет 2017 р. та плани на 2018-й. Зокрема, повідомила про обсяги надходжень загального (понад 144 млн грн) і спеціального (близько 170 млн грн) фондів у минулому році. Руслана Іванівна також інформувала про надходження від платних освітніх послуг у розрізі факультетів, вартість придбаного обладнання, матеріалів, видатки на відрядження, оплату послуг. Торік витрати на оплату робіт з капітального та поточного ремонту в підрозділах УжНУ сягнули 9 млн 910 тисяч грн.

На фундаментальні й прикладні дослідження у 2018-му виділили 8 млн 120 тисяч грн загального фонду і 978 тисяч – спеціального. Також продовжать реалізацію програми ЄС «Горизонт 2020».

Щоб заощадити кошти, докладатимуть зусиль для зменшення плати за комунальні послуги.

«Ужгородський університет планує взяти участь у конкурсі на грант за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку», — повідомив проректор Олександр Рогач.

Члени Вченої ради схвалили фінансовий план університету, а також затвердили кошторис витрат Студентської ради УжНУ в розмірі 715 тисяч гривень.

Під час засідання присутні також проголосували за створення навчально-наукового тренінгового центру післядипломної освіти в структурі стоматологічного факультету, рекомендували до друку 4 видання, затвердили теми дисертаційних досліджень. Крім того, внесли зміни до Положення про Вчену раду факультету ДВНЗ «УжНУ». Відтепер деканів підрозділів, директорів навчально-наукових інститутів, доцентів, старших викладачів, викладачів, асистентів обиратимуть за конкурсом таємним голосуванням вчені ради факультетів, а не університету, повідомляє Медіацентр УжНУ.

24 березня 2018р.

Теги: енергоефективність, грант, УжНУ

НОВИНИ: Соціо

17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 2
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 5
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 4
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
/ 1
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
» Всі новини