Реклама B3

Тимошенко особисто займеться суддею Ужгородського міськрайонного суду

Після вчорашнього засідання Кабміну Юлія Тимошенко дала першу з часу свого обрання прес-конференцію за результатами засідання. Заяви про невпинну боротьбу з корупцією сипалися із вуст Юлії Володимирівни одна за одною. Наприклад, вона повідомила, що уряд ухвалив рішення, яке надасть митниці та "податковій" право не виконувати завідомо злочинних судових рішень і наказів.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Володимирівна із натхненням зачитала кілька примірників судових рішень, якими окремі підприємці позбавлялися від сплати податків, мита тощо. "Суддя Ужгородського міського суду пан Андрійцьо вирішив, що окремому громадянину він дає право... цитую: звільнення від сплати податків, зборів і мита, всіх видів земельного податку шляхом заборони державним органам (і перераховуються всі держоргани) та іншим особам вимагати сплати всіх видів податків і зборів від імені держави, мита, інших платежів за операціями пересування та вивозу товарів на митну територію та з митної території, - говорила Юлія Володимирівна. - Ви уявляєте таке рішення суду, яке дає пану Вощенку такі права? І потім пан Вощенко стає осередком руху всіх товарів через кордон як за межі України, так і в межі. І таких рішень в Україні сотні".

Вона пообіцяла, що всі неправосудні рішення збиратимуть до Мінюсту, і після цього уряд буде вимагати через парламент звільнення суддів, які ухвалили їх, а також доможеться окремого рішення колегії Верховного Суду щодо цих неправомірних рішень.

Закарпат.info
24 січня 2008р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

10:07
На Мукачівщині в ДТП травмувався водій легкового автомобіля Фото новина
09:14
/ 1
Шестеро туристів застрягли під час спуску з Говерли Фото новина
17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
» Всі новини