В Ужгороді "Карпатська Січ" зірвала "дискусію" ЛГБТ-центру (ФОТО)

Учасники Націоналістичного руху "Карпатська Січ" повідомили, що не допустили проведення в Ужгороді дискусії, який планували захисники прав ЛГБТ-спільноти.

В Ужгороді "Карпатська Січ" зірвала "дискусію" ЛГБТ-центру (ФОТО)

Про це йдеться у заяві "Карпатської Січі".

Організатором дискусії виступав правозахисний ЛГБТ-центр "Наш світ".

Головним питанням заходу анонсувалися "Злочини на ґрунті ненависті одо ЛГБТ в Україні. Ситуація з правами людини у Закарпатському регіоні".

Самі ж націоналісти повідомили, що учасниками "круглого столу" мали бути представники Національної поліції та місцевої влади.

"Схожі заходи є неприпустимими, а особливо в святі для української нації дні", – йдеться у заяві, на початку якої наголошується, що "круглий стіл" планувався  у Всеукраїнський день добровольця та перед відзначенням чергової річниці проголошення незалежності Карпатської України.

Як заявили в "Карпатській Січі", "місцева поліція зрозуміла, що не зможе забезпечити проведення подібного шабашу, адже всі свідомі люди на чолі з націоналістами та добровольцями не дали б цьому заходу відбутись", – йдеться у повідомленні.

Поліція та приміщення проведення "круглого столу" відмовили його організаторам, заявили націоналісти.

Речник поліції Закарпаття Володимир Павлюх у коментарі Громадському, коментуючи заяву націоналістів, повідомив: "На даний момент немає складу злочину, яка тут роль поліції? Якби ми читали все, що вони будуть говорити... Ми слідкуємо за дотримання правопорядку, щоб не було скоєння злочинів".

ЛГБТ (англ. LGBT) – акронім, що виник в англійській мові для позначення лесбійок (Lesbian), ґеїв (Gay), бісексуалів (Bisexual) і трансґендерів (Transgender). Термін використовується з 90-х років XX століття і є адаптацією абревіатури «ЛГБ», яка в період середини-кінця 80-х років стала заміняти слово «ЛГБТ», щодо якого існувала думка, що слово не представляє всіх, що відносяться до сексуальних меншин.

14 березня 2018р.

Теги: ЛГБТ, націоналісти, Карпатська Січ

Коментарі

User 2018-03-16 / 17:24:34
Ганьба скрєпному мракобіссю посеред 21 століття у центрі Європи!

Степан Крук до Вуву 2018-03-15 / 17:28:41
Боже упаси мене від тих парадів! Я свого часу находився на першотравневих і жовтневих. Різниця між ними мінімальна...

До с. Крука 2018-03-15 / 17:18:37
Те що я розмішив ... Ну це так.
А от якби ти побачив йіхній парад ... Ти б сміявся і плакав одночамно ... І то так довго довго.

Oriy Poltavskiy 2018-03-15 / 16:19:58
Молодці, хлопці. Так повинно бути в кожному місті. Не можна пускати цю чуму в Україну, і паплюжити, збочувати сімейні, здорові цінності. А гівномісам треба не паради влаштовувати, а боятись і ховатись, і обов'язково лікуватися.

Степан Крук 2018-03-15 / 09:25:38
Те, що Україна намагається всіляко пролізти в Євросоюз - це вірно! Але не через "очко" нам туди потрапляти. Треба шукати вхідні двері, а не всякі неприродні щілини...

Степан Крук -Вуву 2018-03-15 / 09:20:17
Цікава точка зору! З таким успіхом можна біблейські заповіді тлумачити і на користь представників ЛГБТ! "Возлюби ближнього свого, як самого себе" - ось вони і возлюбили! Дякую, Вуву, розсмішив зранку! Весело з тобою, не пропадай!

Гаврило Павлюга 2018-03-15 / 09:10:00


Тролінг і "дискусія" автора з смим собою під різними нікнеймами. Видалено два коментарі. Адмін


Вуву 2018-03-15 / 06:36:17
Ну і ну , який круглий стіл зірвався ... Лгбт і "Карпатська січ". Аяяай.

Вуву 2018-03-15 / 04:40:02
Якщо ми пропагуємо і так відстоюємо сімейні цінності то очевидно починати треба з того щоб ... Чоловік незраджував свойій жінці а вона свому чоловікові .
(Бо це є великий християнських гріх).
І якщо ми будемо слідувати такій настаноів ... (не пожадай жінки ближнього свого) ... То я так думаю що всякі круглі столи і лгбт якось по часі самі "відпадуть".
.

Вуву 2018-03-15 / 04:32:37
Ті хто може і хоче ... Ті будуть займатись сексом.
Ті хто НЕможе ... будуть коментувати і давати поради ... гнівно засуджувати і європу і секс у жо*у.

Михайку 2018-03-14 / 23:28:49
До Крука...Поки Україна досягне того рівня щоб бути частиною Євросоюзу доти там вже буде Європейські емірати.Окрім може Поляків з Мадярами.Тому лгбт не загрожує ЄС бо шаріатом воно караєтся жорстко

Степан Крук -Михайлу 2018-03-14 / 22:53:22
Я негоноровий. Висловився образно і мав на увазі, що якщо Україну бажають бачити в Євросоюзі, то не треба їй диктувати умови, котрі суперечать ментальності українців, хрестиянським традиціям тощо.

торгашка 2018-03-14 / 22:48:20
тать тот цуравий дурень сеовець карпатський деяк гірше любого гей. бо він хворий на голову

Михайло 2018-03-14 / 22:40:22
До Крука..ну гонору вам точно не позичати...(Європа прийде до мене на моїх умовах)Вау цитата тижня

Степан Крук 2018-03-14 / 22:14:04
Січовики завадили секс меньшинам поелгебетатися в громадському місті. І це нормально! Я вже проти вступу в Євросоюз, я не піду у Європу, а зачекаю, коли Європа прийде до мене на моїх умовах

Абревіатурникам 2018-03-14 / 22:11:47
Народ, якшо серйозно, хто вам заважає любитися одне з одним? Та скільки влізе. І куди влізе)
Поки у вашій абревіатурці не з'явилися
педофіли чи зоофіли
всім глобально насрати, чим ви там займаєтесь. На те воно й інтимне життя, щоби бути ІНТИМНИМ. І ви це чудово розумієте. А отже - висновок очевидний: ви піаритесь заради бабла. А це вже інша історія...
Зверніться у центр зайнятості. І займіться чимось, у вільний від сексу час.

старий варош 2018-03-14 / 21:44:55
підерам і гомосекам і всякій нечисті нема шо тут робити . вон звітти в голландію..у мене не ті роки але яб приеднався до карпатськоі січі кідь ня возьмуть... слава господу богу і слава хлопцям січовикам.

НОВИНИ: Соціо

16:48
/ 3
Закарпатці боргують за газ понад 939 млн грн
16:44
/ 7
До УжНУ вже подано більше 10 300 заяв абітурієнтів
16:33
До бюджету Боронявської сільради на Хустщині стягнуто 75 тис грн збитків від упущеної вигоди
15:53
Нові спортивні об’єкти з’являться у селах Хустщини
14:35
4 сільради на Хустщині готові до створення ОТГ із центром у Горінчові
14:01
Через відсутність Порядку використання "медичної" субвенції понад 200 млн грн для Закарпаття лежать на рахунках
11:39
/ 10
Угорщина надасть Закарпаттю хлор для очистки питної води
10:30
/ 2
Пасажири маршруток в Ужгороді час прибуття та місце перебування автобусів з'ясовують завдяки Dozor City
09:46
/ 2