Суд в Хусті розгляне справу щодо "владного перевороту" в Хустській райраді

Завтра, у понеділок, 12 березня, о 8:30, Хустський районний суд має провести остаточне засідання в резонансній справі щодо "владного перевороту" в Хустській районній раді, внаслідок якого наприкінці липня 2017 року її новими керівниками стали Юрій Іванчо та Михайло Калинич.

Суд в Хусті розгляне справу щодо "владного перевороту" в Хустській райраді

Про це Закарпаття онлайн повідомив правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, на попередньому засіданні суд відмовив районній раді у відводі головуючого судді Олени Лук'янової через безпідставність їх заяви та розцінив це як чергову спробу затягнути розгляд справи, яка вже дійшла до стадії прийняття рішення по суті.

"Саме з формальних підстав представники райради постійно затягують прийняття рішення по справі, яка, відповідно до вже досліджених доказів, засвідчує порушення законодавства при проведенні сесії 28-29 липня 2017 року, а відтак незаконне припинення повноважень попереднього керівництва Пацкана-Рогача та призначення діючого Іванчо-Калинича", - інформує В.Грегор.

Як нагадує правозахисник, "діюче керівництво районної ради Хустщини прийшло до влади наприкінці липня 2017 року шляхом проведення незаконної сесії райради із грубим порушенням законодавства за підтримки голови Хустської РДА Назарія Павлія. Вони прийшли на штучних гаслах захисту прав освітян, зібравши їх на псевдосесію і обіцяючи погасити заборгованість по їх зарплаті, яка виникла начебто через бездіяльність попереднього керівництва Пацкана-Рогача. Внаслідок чого сотні техпрацівників районної освіти вже при цих нових горе-керівниках не мали зарплати понад 3 місяці. Лише завдяки громадському тиску і додаткових дотацій із державного та обласного бюджету вдалося погасити більшу частину заборгованості, але за грудень 2017 року так і не було виплачено станом на лютий 2018 року. В той же час ця соціально-освітня криза не завадила отримати теперішньому голові райради Ю.Іванчо понад 50 тис.грн. зарплати, а його заступнику М.Калиничу - понад 46 тис.грн., з приводу чого поліція відкрила кримінальне провадження".

11 березня 2018р.

Теги: Хустська районна рада

Коментарі

Іван 13.03.2018 / 19:26:16
Хай Бог боронить від поновлення Пацкана. Такого нездару Хустський район ще ніколи не знав. Там як в тій пісні з мультика: « в голове моей опилки...»!!! Напевно не дарма у нього кличка Кеди! Сільські голови району кажуть, що скинуться грошима, щоб тільки це тіло не повернулося, бо району кінець!!!

ттт 12.03.2018 / 12:44:39
До Грегора: не знаю наскільки етично і правильно називати "владу Іванча - Калинича" баригами, але знаю точно, що попередні Пацкан-Рогач точно бариги, причому бариги липкорукі і брехливі! А їхня підтирачка Ковач - ще і зразок безтолковості і непрофесіоналізму! Взагалі незрозуміло, як Рогач із Ковачем уже більше 10 років по кругу сидять по владних кабінетах, а район занепадає кожен рік все більше і більше, особливо якщо порівняти з містом!

Віталій Грегор 11.03.2018 / 21:23:37
Завтра в Хусті черговий суд проти бариг)
За наслідками судового розгляду має бути скасований владний переворот із незаконною псевдо-сесією районних депутатів, внаслідок чого наприкінці липня 2017 року прийшли до керівництва райради Іванчо-Калинич.
Останні ж прийшли на гаслах захисту прав освітян і як наслідок вже через них сотні тех.працівників районної освіти не отримували заробленої зарплати за останні понад 3 місяці 2017 року.

Але це не завадило отримати зарплату Іванчо понад 50 тис. та його заму Калиничу понад 46 тис. Крім того за фактично провалену роботу і соціально-освітню кризу в районі вони отримували тисячі гривень премії за останні три місяці 2017 року, в той час коли люди не отримували своїх мінімальних кровних 3200.

Сподіваюсь це стане гірким але прикладом нашим дорогим освітянам не вестись більше на провокації-маніпуляції бариг Павлія-Русина-Іванчо, не дати одурити себе наступного разу тими, які просто жаждуть влади і плювали вони на ваші проблеми.

На жаль, що собі люди обрали, то і мають, і не зважаючи на рішення суду, саме людям вирішувати далі чи мають моральне право такі горе-посадовці займати далі свої теплі і грошовиті крісла.

НОВИНИ: Соціо

17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 4
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина Загальний опис
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 4
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
18:13
В Ужгороді провели День донора для потреб Збройних Сил України Фото новина
17:34
В Ужгороді попрощалися з підполковником ЗСУ Олександром Павлієм Фото новина
16:10
/ 5
Священик УПЦ МП з Мукачівщини приєднався до ПЦУ Фото новина
15:56
/ 3
Посадовцю Служби відновлення оголосили підозру у справі про ремонт дороги Долина – Хуст Фото новина
14:42
/ 1
На війні з московитами поліг Андрій Котляренко з Неліпина Мукачівського району Фото новина
14:04
На Закарпатті під час катання на гірськолижному комплексі травмувався 12-річний хлопець Фото новина
12:43
У пункті пропуску «Астей» викрили спробу незаконного ввезення тютюну Фото новина
12:03
/ 1
25 природних скарбів Закарпаття: озеро Бребенескул Фото новина
11:43
В Ужгороді останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Тарная Фото новина
18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
/ 1
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
» Всі новини