Смертельну ДТП на Міжгірщині розслідує СБУ, водій-прокурор був тверезим – прокуратура

За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження.

Смертельну ДТП на Міжгірщині розслідує СБУ, водій-прокурор був тверезим – прокуратура

Як повідомляло Закарпаття онлайн, смертельна автоаварія, в якій одна молода дівчина загинула, а інша - потрапила до лікарні, сталася у селі Репинне на Міжгірщині 8 березня. 

Як підтвердила у коментарі Закарпаття онлайн речниця прес-служби прокуратури Закарпатської області Вікторія Попович, за кермом на той момент справді перебував працівник прокуратури. Однак, за попередніми висновками експертизи, чоловік був тверезим.

"За попередніми висновками водій - наш працівник, був тверезий, у нього взято кров на аналіз вмісту алкоголю, найближчим часом буде результат. Розпочато кримінальне провадження", - розповіла В. Попович.

При цьому додала, що справу розслідує СБУ.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про прокурора Міжгірського відділу Хустської місцевої прокуратури Дмитра Гримута.

10 березня 2018р.

Теги: прокурор, водій, автоаварія, Репинне

Коментарі

пішохід 2018-03-14 / 15:36:00

до "До пішохода-коня 2018-03-13 / 22:52:32"

Яке "на поводу"? Яке "фільтруй"? Які, на х..., "на 100%"? - Та хоч Бога побійся у Піст!
Ти про що мелеш - труна на столі, а ти про, хто винний???
Де допомога родичам загиблої дівчини, педало?
Що родина Гримутів сама бідна на Міжгірщині, брехачу прокурорський?

Верховинець 2018-03-14 / 07:34:08
Звичайно цей хряк - прокурор був тверезий хто би посмів інакше подумати , і це в 03 години ночі 8-го березня з дівчатами їдучи з бухаловки !!!!! Все Міжгіря сміється з вас шановні брехачі прокурорські !!!!! Ви на вміст первентінчику його провірте , там найдете то шо треьа

До пішохода-коня 2018-03-13 / 22:52:32
Маєш шо казати по суті кажи а не пиши хоть што. Я не кажу шо вун невинен але і ти точно не знаєш шо ун винен, бо ситуацію на 100% не знаю ні я ні думаю і ти, а того фільтруй свої коменти і не йди на поводу у инших коментатору.

пішохід 2018-03-12 / 22:54:50

до "До бояжливих 2018-03-12 / 20:35:49"

Які покази, грибе? Дівчина загинула, а "дітвак" не винний?
Де гроші, блатарю педальний, її родині?
Навіщо мені ще щось бачити, крім труни та горя родичів?
Про яку чесність ти плетеш, казкарю ООО?

До бояжливих 2018-03-12 / 20:35:49
Тут діло не у тому що ся стало а тому що то був прокурор з блатні сімі на шести ООО у Дачіа Логан на якому їздять лиш діти депутату судді і прокурори! Ви сцикуни а ти пішоходи кіль щось бачив та йди і давай покази а не з дивана фискай втоптуючи люди у гуно бо кідь дітвак дійсно невинен то як він у подальшому буде робити після сих усіх коменту і як ся буде ставити до такого чуда як ти? І зазвідай сам себе як би ти робив будь ти на його місці??? Лиш дай чесну відповідь!

Вуйко 2018-03-12 / 07:37:45
Ото правда! це банда прокурори,експерти, суддi та iнша наволочь!

пішохід 2018-03-12 / 07:30:10

до "боягузи 2018-03-11 / 22:03:05"

І ще. Хочу бачити того експерта, який "встановить", що 4-річне "Рено-Логан" (2014 р.в.) Д.Гримута НЕПОМІТНО "посипалося" саме в 3 ночі на 8 Березня з двома дівчинами у салоні...

пішохід 2018-03-12 / 06:57:00

до "боягузи 2018-03-11 / 22:03:05"

Знаєш, що родина загиблої дівчини вже дала розписку, що не має ніяких претензій до Д.Гримута - напиши тут.
І, повір, люди тебе зрозуміють.
А так - ти просто дешевий клоун, що за децу відмазує ВИНУВАТЦЯ трагедії по-любому.
П'яний він був чи тверезий, прокурор чи безробітний - дівчини вже не має!

Дiдо 2018-03-12 / 06:54:10
Це дружок прокурора пише! Хоче виправдати вилупка!

пішохід 2018-03-12 / 06:49:37

до "боягузи 2018-03-11 / 22:03:05"

Чоловіче, ти хоч тямиш, що пишеш в Інеті, під "ніком", а не строчиш пояснення у погонах для СБУ у своєму кабінеті чи текст для "гарячої лінії" у прокуратурі?
До твого відому, з коментів проста челядь більше дізнається, ніж від всяких прес-служб)))
А це означає, що по-тихому "замяти" нічого не вдасться.
А Д.Гримуту треба буде платити по повній не лише СБУ-шникам, але й в першу чергу родині загиблої дівчини. Саме заради цього я тут і пишу!

До мері 2018-03-11 / 22:50:40


Зловживання нікнеймами з метою створення видимості дискусії. Видалено ряд коментарів. Адмін


чава 2018-03-11 / 22:06:35
Май радіє цій трагедії Дербак Едуард.Дивися Едічку,що видиш на других то чекай і на собі.Не радуйся чужій біді бо не знаш що чекат тебе ци Вільшани ци Берегово(то в лудшому случаї).

боягузи 2018-03-11 / 22:03:05
Ви дорогинькі Міжіря 2018-03-11 / 19:25:29, Дiдо 2018-03-11 / 19:36:42, Марі 2018-03-11 / 20:35:57 і пішохід 2018-03-11 / 20:57:31 кідь маєте таку інформацію то дхвоніть на гарячу лінію прокуратури області чи пишіть у сбу для подальшого допиту, а не гавконите як пси а коли треба діло зробити то наша хата скраю. А як сците то нічого і лабуду всяку писати писаки сцикливі!!!

пішохід 2018-03-11 / 20:57:31

Я так розумію "Марі 2018-03-11 / 20:35:57", що у машині були 2 хлопця (Ю.Шпилька, Д.Гримут) та дві дівчини (Л.Бошота, Н.Галай).
І це в 3 години ночі на 8 Березня... І всі мають сім'ї...

Так про що ти, "європеєць" "До всіх 2018-03-11 / 15:05:22", вибач, чешеш?
Де ти тут побачив МОРАЛЬ у ПІСТ???

Марі 2018-03-11 / 20:35:57
Ой..знаю я всіх цих людей.... Капец....Юра Шпілька має жінку і дитину, Люда Бошота має чоловіка і сина, Гримут Діма м а є дівчину Мілку з якою ходить давно вже... Надя Галай померла....дуже шкода..Ообливо батьків її.... Але питання ві мають сімї ..що вони робили у 3:00 вночі у машині..Гуляють зраджують своїм жінкам,чоловікам,дівчатам.. От Бог показав їм.....А Надю шкода дуже..

Дiдо 2018-03-11 / 19:36:42
РОЗIГНАТИ це КУБЛО!

Міжіря 2018-03-11 / 19:25:29
Ко знає чи п'яний діма бив? Уже перед аварійов, у обід п'яні такі з прокуратури виходили, що люди сміялися, а май тот лисий Вадим шпотаючися пішов добре, що за руль не сів тай Маріка Щурьова у пірваних калготках ішла. Чоловік на заробітках, а она гуляє. І се у піст, люди не мают за що дрова купити, а Они пют. Та де би не пили, коли по тисячу доларів просят у людий. І постоянно там у них п'янки у прокуратурі. Кілько раз їм казав Богдан Федорович, айбо не слухают го, кажут що у них у Хусті начальство. Та канєчно коли Діма попав у таку компанію та може і начав коло них пригощуватися, докі не пішов робити у прокуратуру та не був такий. Сюда треба до нас у міжірську прокуратуру кумісію визвати, най розберуться що ся туй у нашій прокуратурі робит.

До До всіх 2018-03-11 / 15:25:21
Ви часто чували щоб в Європі прокурор, суддя, поліцаї був п'яний і його зняли на камеру, чи створив дтп, думаю це нонсенс. А у нас норма, і відповідальність ніхто не поніс, тому нема чого на Європу кидати і на простих людей. Не люди мають бути приміром а можновладці, так завжди було, і як себе еліта веде так і народ. І да, а на наркоту провірку робили? Бо в останній час мода на кокс серед Властьімущих, так що алкоголем і пахнути не буде. ПС може хлопець і дійсно попав під збіг жахливих обставин, але що поробиш якщо органи влади зробили собі репутацію бандитського угруповання а не органу правопорядку, тому і людей за агресію можна зрозуміти.

До всіх 2018-03-11 / 15:05:22
Ну і народ і суспільство у нас. Ви всі стремитеся до європи їх зарплат, стилю життя і т.д. і т.п., але задайте собі питання як європейці в Європі відреагували б на таке, і чи було б стільки лицемірства і нехарі у їх словах і вчинках. У людини трагедія у батьків трагедія, а ви лиш би побільше бруду вилити і втоптати в землю. Я ні в якому разі не захищаю ні прокуратуру ні сбу ні якісь інші органи, але задаймо собі одне питання а може ми маємо те на що заслуговуємо!?!?!?

Відвідувач сайту 2018-03-11 / 14:34:43
Думаю, зроблять так, що водій Дмитро Гримут не мав технічної можливості запобігти ДТП, так як виникла одна з технічних проблем, які у своєму коментарі наводить КАПЕЛАН: вийшли з ладу дроссель, муфта рульова тощо, і закриють кримінальне провадження за відсутністю складу злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України.
В іншому разі, навіть якщо Гримут отримає умовне покарання, його доведеться звільняти з органів прокуратури, а це перш за все невигідно обласному керівництву, так як їм почнуть закидати відсутність належної роботи з добору і виховання кадрів і т.д...

НОВИНИ: Кримінал

14:02
В Ужгороді впродовж ночі двічі зупиняли молодиків із наркотиками
10:36
Викрадений у Німеччині BMW затримали на кордоні на Закарпатті
09:53
Намагаючись проїхати через кордон на Закарпатті із прихованими 250 пачками сигарет, водій втратив свій "Фольксваген"
12:23
У ПП "Ужгород" туркові не дали виїхати до Словаччини за підробленим "службовим" паспортом
12:14
/ 3
У ПП "Малий Березний" затримали викрадений у Болгарії "чеський" "Мерседес"
11:50
У Буковинці на Мукачівщині троє малолітніх дітей "повандалили" на місцевому цвинтарі
11:37
У Мукачеві у водія знайшли у "Фольксвагені" марихуану, а в Іршаві водій ВАЗу возив із собою метамфетамін
11:29
Мешканцю Вінничини, що намагався перевезти через кордон на Закарпатті 2,5 кг марихуани, повідомили про підозру
10:03
/ 2
На Закарпатті в рамках кримінального провадження перевіряють інформацію щодо незаконної рубки лісу на Тячівщині
06:49
"Вбивство" Бабченка: СБУ оприлюднила розмови Германа з екс-закарпатцем Пивоварником
17:48
/ 1
Мешканець Свалявщини, котрий убив матір ножем у серце, проведе 10 років за ґратами
17:07
Суд постановив і надалі тримати під вартою В. Копчу, звинуваченого в убивстві вчителя у Великому Березному
16:02
У Буштині на Тячівщині нетверезий водій ВАЗу спричинив ДТП
14:20
У Мукачеві знайшли та затримали чоловіка, котрий викрав із чужого будинку сейф із грішми та коштовностями
13:53
На Іршавщині затримали торгівця наркотиками
13:16
/ 1
Прокуратура оскаржує домашній арешт затриманої на хабарі в Ужгороді чиновниці міськради Полтавцевої
10:56
На Тячівщині нетверезий мопедист після зіткнення з автомобілем потрапив до лікарні
10:54
В оселі мешканця Сваляви під час обшуку виявили рослини та висушені стебла конопель
09:50
Нелегала з Марокко, що намагався перетнути українсько-словацький кордон, затримали на Закарпатті
09:41
На закинутій фермі в Ужгороді знайшли сховок зі зброєю, що належить вже засудженому за кримінальний злочин містянину