На Іршавщині молодик украв у сусідки-пенсіонерки 67 кг волоських горіхів (ФОТО)

Працівники поліції Виноградівщини, Хустщини та Іршавщини затримали п’ятьох підозрюваних у майнових злочинах. За фактами відкриті кримінальні провадження.

На Іршавщині молодик украв у сусідки-пенсіонерки 67 кг волоських горіхів (ФОТО)

Одразу дві крадіжки велосипедів протягом доби розкрили поліцейські Виноградівщини. 

Одну з них правоохоронцям вдалося розкрити майже одразу після надходження повідомлення про злочин. Потерпіла, 34-річна мешканка  Виноградова, розповіла, що транспортний засіб вкрали з її подвір’я напередодні.

Слідчо-оперативна група та інспектори сектору реагування патрульної поліції провели ряд необхідних оперативно-розшукових дій і встановили, що злочин скоїв  44-річний мешканець села Олешник Виноградівського району. Речовий доказ чоловік віддав. Після проведення необхідних слідчих дій поліцейські повернуть велосипед власниці.

Інший підозрюваний у крадіжці велосипеду — 43-річний житель села Веряця, що на Виноградівщині. Чоловік викрав чужий транспортний засіб із приміщення залізничного вокзалу. Велосипед правоохоронці вже передали справжньому власнику — 33-літньому мешканцю села Королево.

За обома фактами слідчі Виноградівського відділення поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Працівники Хустського відділу поліції розслідують крадіжку металевої огорожі з території кладовища. Слідчо-оперативна група встановила, що 39-річна мешканка села Нанково, разом зі своїм 19-річним сином, викрали з місця поховання дві метелеві огорожі. Підозрювані одразу ж продали конструкцію своїй знайомій, мешканці сусіднього Нижнього Селища. Викрадені речі правоохоронці вилучили та повернули родичам похованого чоловіка. Наразі правоохоронці отримують доказові свідчення та розпочали кримінальне провадження.

Іршавські правоохоронці встановили особу чоловіка, який викрав 67 кілограмів горіхів. Підозрюваний проник на подвір’я 71-річної жительки села Білки та виніс 2 мішки горіхів, які заготувала пенсіонерка. Сума завданого жінці збитку склала понад півтори тисячі гривень. 27-річному сусіду потерпілої слідчі повідомили про підозру в скоєнні злочину за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Слідство у справах триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

10 березня 2018р.

Теги: горіхи, сусідка, пенсіонерка

НОВИНИ: Кримінал

16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 9
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
» Всі новини