В Ужгороді феміністок облили фарбою. Кількох нападників затримала поліція (ФОТО, ВІДЕО)

Раніше в соцмережах звучали обгрунтовані попередження про можливий конфлікт у зв'язку з провокативністю дій обох сторін

В Ужгороді феміністок облили фарбою. Кількох нападників затримала поліція (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 8 березня, на Театральній площі в обласному центрі Закарпаття під час громадської акції стався інцидент.

Вже майже під завершення акції проти насильства над жінками її учасниць, котрі стояли з плакатами, облили червоною фарбою.

Напад скоїли дівчата. Вони вибігли з-за рогу будівлі, кинули пляшки і почали втікати.  Поліція затримала шістьох учасників і учасниць нападу. Про це повідомив Громадському радіо речник поліції Закарпаття Володимир Павлюх.

Осіб доставили в Ужгородський відділок поліції для подальшого з’ясування обставин, повідомили в патрульній поліції.

Окрім фарби були розкидані ще й листівки націоналістів.

Одній з організаторок акції, Віталіні Коваль, якій фарба потрапила в очі, викликали швидку медичну допомогу.

За якийсь час до акції, після її анонсу в соціальній мережі Фейсбук, звучали абсолютно обгрунтовані попередження про можливий конфлікт у зв'язку з провокативністю дій обох сторін - протестанток-феміністок і їх візаві з націоналістичної організації "Карпатська Січ".

Торік в Ужгороді аналогічна акція закінчилася тим, що представники "Карпатської Січі" вирвали  в учасниць акції плакати і порвали їх.

Цьогорічний анонс у Фейсбуку активістки провокативно проілюстрували світлиною з того інциденту.

Фото з соцмереж, Ярини Денисюк і Ольги Павлової (Громадське радіо)

08 березня 2018р.

Теги: фемінізм, протест, фарба, Карпатська Січ

Коментарі

Вуву 2018-03-12 / 06:55:20
Якщо ці ... Феміністки хочуть щоб йіх зрозуміли правильно і належним чином йіх сприймали ...
Хай проводять круглі столи , доносять і поширюють про себе інформацію ... Ідейі які вони обстоюють... Розяснюють що таке фемінізм.
Можливо ... По всьому суспільство буде менш агресивно налаштоване проти них.

Земляк 2018-03-11 / 13:52:05
То були трансвестiти чи нi????

закарпатка 2018-03-11 / 13:37:19
Чому ж вони не добиваються збільшення соціальної допомоги для жінок похилого віку,збільшення заробітної плати для жінок,збільшення грошової допомоги при народженні дитини.Чи їм начхати на права жінок?!

сорри 2018-03-11 / 13:36:58
Вони не феміністки. Вони - лесбійки. Принаймні, більша частина учасниць цієї провокації сплять одна з одною. Це і є основний підтекст цього шоу

Ірина 2018-03-11 / 13:32:02
Яке моральне і юридичне право має ця групка феміністок,щоб говорити від імені всіх жінок?

solaris 2018-03-11 / 13:23:47
Зараз б захищати збоченців-дегенератів

До "Др карпатської січі" 2018-03-11 / 13:09:49
То йди і борони. Чого писканиш у Фейсбуку?

Др карпатської січі 2018-03-11 / 12:48:36
Нікому боронити нас від агресора на сході. Всіх героїв вистачає лише на фарбу протм дінок в тилу. Одні маргінали палять офіси угорцям, інші маргінали фарбою в жінок. А ви би не хотіли просто іти і зустрітися на фронті? Чи вам слабо? В тилу воюють із путіним. Ссикуни.

Микола 2018-03-11 / 12:48:21


Хамство, тролінг і антиукраїнська риторика. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2018-03-11 / 11:46:20
Серед феменісток - Пересоляк! Зараз вже й не знаю, якої він статті: він, вона, воно??? Неприємно мені бачити серед цієї групи Анастасію Бачинську! Ніби зважена, розсудлива, а тут в такій компанії!

Патріотам великим і малим 2018-03-11 / 11:31:04


Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін


і ще 2018-03-11 / 10:45:13
Ще один даун намалювався - Микола.
Неборе, наведи оті "повно фактів, що свободівців фінансувала сама ж партія регіонів". Тільки з достовірних джерел,з фактажем, а не гібридну ***ню з мордорських "першоджерел".

Як дійде до справжньої заварухи, першим здриснеш ти і такі як ти анонімні диванні бійці з відстоювання сумнівних цінностей і привнесених ззовні збочень

До СРСР 2018-03-11 / 10:41:41
Ти дебіл? По твоєму, щоби відрізнитися від російських націоналістів, українським треба визнати і підтримати всі збочення?
А тобі не приходило в гоову, що засадничі основи націоналізму як такого передбачають певні цінності? Незалежно від того, представником якої нації є націоналіст

Микола 2018-03-11 / 02:04:17
Націоналісти всі однакові, однакове лайно що в росії що у нас. Як доходить до справжньої зварухи вони здриснуть перші бо там нема моралі а тільки комплекси, а захищаи будуть прості хлопці і дівчата, яких ці придурки поливали фарбою за те що вони висловлюють свою думку. Уже ж є повно фактів, що свободівців фінансувала сама ж партія регіонів, не здивуюся як цих квазі-нациків з Карпатської січі фінасують самі ж медведчуківці або якісь місцеві бандити.

СРСР 2018-03-11 / 01:52:38
Скільки дурості й бовдурів у сьогоднішній країні...

Особливо "тішать" дурники-націоналісти, які видають себе за справжніх патріотів сучасної України. Вони, звичайно за Україну, проти Росії-агресора, за націю, за народ ну і так далі...

Одне не зрозуміло, чому вони ЄДИНІ з російськими націоналістами у таких питаннях, як: фемінізм, ЛГБТ, права людини і так далі?

Невже ми й далі - адин народ? Ну, судячи по діях - так!

ужгородець 2018-03-11 / 01:10:50
Хтось побачив різницю, між: обмеженням Інтернету в Ірані, розгоном мирних зібрать й, навіть одиничних пікетів у Росії й сьогоднішнім "захистом честі та гідність нашого краю, не допустивши шабашу представників людиноненависницької «гендерної» ідеології", як пишуть Карпатосічівці?

Микола 2018-03-10 / 21:09:42
Срібну землю треба захищати від таких недобитків-нациків як машингвер, Т. Нордична і шопен88 (ти добре знаєш що у нац-лайна означає 88)

Шопен88 2018-03-10 / 17:20:03
Так,справді,куди СБУ дивиться?!Чому не затримали цих проплачених соросом/кремлем активіст_кинь?Спершу вони виходять за права жінок, потім ці ж самі особини будуть під стягом лгбт,потім запрошуватимуть "біженців" з Сирії і вимагатимуть автономії

Тетяна Нордична 2018-03-10 / 17:13:04
Фемінізм принижує роль жінки!

машингвер 2018-03-10 / 17:10:11
Захистимо Срібну Землю від дегенеративних явищ як от фемінізм,лгбт,гендерна ідеологія,толерантність,капіталізм,комунізм

НОВИНИ: Соціо

22:13
У Великих Лучках провели в останню дорогу 21-річного Василя Гунтиновича, що поліг на Запоріжжі
21:04
/ 2
В Ужгороді чоловік ввечері стріляв з шумового пістолета через зайняте паркомісце
18:43
/ 3
Мешканці Пушкіна з другого заходу не захотіли перейменовуватися на "Українське" чи "Закарпатське", а обрали "Міжлісне"
17:15
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Мирославом Бреньом
04:46
Ясінська громада навколішки та з квітами зустріла померлого Героя Дмитра Клочуряка
00:43
/ 1
У Великій Бакті Берегівської громади навколішки та з квітами провели в останню дорогу Героя Івана Яника
23:04
/ 1
На війні з росією поліг Сергій Логойда з Бобовища Івановецької громади
16:05
За минулий місяць ціни на Закарпатті виросли на 0,6%, зокрема на продукти і напої – на 1,5%
11:18
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються із полеглим Мирославом Бреньом
10:32
У Великих Лучках сьогодні прощатимуться з полеглим Героєм Василем Гунтиновичем
21:28
Стало відомо про загибель Павла Данайканича з Сускова Полянської громади, що вважався безвісти зниклим
19:34
Торік видатки з місцевих бюджетів Закарпаття зросли в порівнянні з 2022-м на 27,4%
20:39
У Копинівцях Івановецької громади провели в останню дорогу полеглого Героя Михайла Росула
16:28
На війні поліг Михайло Гецко з села Керецьки
16:13
/ 1
Сьогодні в Подобовці Пилипецької громади зустрічали полеглого Героя Василя Тернавчука
11:24
На війні з росією поліг Василь Стельмах з Ільниці Іршавської громади
07:01
/ 2
Ужгородці, на права яких зазіхнув державний "Добробуд", сьогодні знову захищатимуть себе у суді
06:03
На війні помер військовий з Чорної Тиси Ясінянської громади Дмитро Клочуряк
18:02
/ 1
Понад 300 дітей з усієї України зібрав на Закарпатті пластовий лижний табір "Фест"
17:54
/ 2
На заміну всієї застарілої інфраструктури в Мукачеві при бюджеті 1,48 млрд грн потрібно 6 млрд грн – мер
17:25
У Мукачеві відкрили Німецький дім
17:13
Торік на обліку перебувало 3997 онкохворих ужгородців
17:08
Лише в січні закарпатські аудитори виявили чиновницьких фінансових порушень на 22 млн грн
17:05
/ 1
В Ужгороді, у дворі "Совиного гнізда"можна подивитися фотовиставку до річниці Революції Гідності
22:21
/ 3
В Ужгороді неподалік будівлі Закарпатської ОВА на вулиці раптово помер чоловік
» Всі новини