У Калинах на Тячівщині "іноземний" "Мерседес" убив 12-річну дівчинку на узбіччі (ФОТО)

Інформація спочатку з'явилася в соцмережах, згодом її підтвердили у поліції.

У Калинах на Тячівщині "іноземний" "Мерседес" убив 12-річну дівчинку на узбіччі (ФОТО)

"Аварія в с. Калини. Величезна швидкість забрала життя 11 річної дівчини, яка вийшла на вулицю біля свого будинку. Скажіть за кермом був «олень»", - повідомив у соцмережі Фейсбук користувач Петро Михайльо, доклдадаючи відповідні світлини.

Відтак інформацію про смертельну автоаварію підтвердили у поліції.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, вчора, 6 березня, о 14:50, до чергової частини Дубівського відділення поліції по телефону надійшло повідомлення про те, що в селі Калини сталася ДТП з потерпілими.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що ДТП сталася на вулиці Джона Леннона.  21-річний мешканець смт.Дубове, рухаючись на автомобілі "Мercedes" іноземної реєстрації в напрямку Дубового, виїхав на узбіччя та скоїв наїзд на 11-літню мешканку села Калини. Від отриманих травм дівчинка померла в кареті швидкої допомоги. 

Водій, за попередньою інформацією, був тверезим.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Розслідує справу слідче управління ГУНП області. Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції. 

07 березня 2018р.

Теги: дівчинка, Мерседес, узбіччя

Коментарі

Лєна 2018-03-14 / 20:57:39
В усьому винуваті ті олені за кермом!!! Як можна було їхати 170км. їх потрібно покласти у тюрму на довго. За кермом був п'яний водій. Мені це в голові не вкладається. Бідна дівчина і вся родина

Людина 2018-03-08 / 16:35:39
Не мажорчик, а простий хлопець , який сам на цю машину заробив ! Співчуваю сім'ям , нікому такого небажаю !Знаю хлопця ,ніколи не пив з машиною . Дівчинці хай земля буде пухом , така молода ще була .Трагедія поламала їм обом життя , дівчинка мертва , а хлопець це запам'ятає назавжди !

Іван 2018-03-08 / 15:24:03
Чому сразу куплені права , так у вас у кожного права куплені .Ця ситуація двохстороння , він спеціально це зробив ? Тоді навіщо таке говорити .На його місці міг бути кожен із нас !Люди не пишіт , що олень , та ... , а задумайтеся що може чекати і бути з вами зараз , завтра , через місяць .

Вуву 2018-03-08 / 06:58:04
Я просто в шоці ... Як "ці водійі" йіздять ... І в білий день і видимість хороша і тверезий.
Точно що були куплені водійські права . От і результат. І одно горе батькам ... Тай і своє життя тюрмою покалічить.
А про побиту машину і те що мають пережити батьки цього "шофера" ... Я промовчу.
Ось мабуть так вищі сили карають за хабарництво , брехню, відчуття вседозволеності......і решта.

читач до миколи 2018-03-08 / 02:13:03
давай скотино зустринемося и я тебе повишаю напиши куда подихати

Васька 2018-03-08 / 01:52:04
Читаю деяких осіб коменти і просто в шоці від того що ви пишите. До чого тут номера машини??!!! Проблема в тому хто за кермом тої машини...за вашою логікою виходить так- якщо вбити дитину на укр номерах то того водія ні наказувати ні саджати не потрібно? Так? Бо ж він був з укр номерами то чому його наказувати, хай їде далі собі. А от як на іноземних номерах то все саджати. Трішки думайте, що пишите, а не щоб просто лише написати. Шкода батьків в їх горі. Бо немає тих слів якими би їх тепер утішив чи розрадив.

руся 2018-03-07 / 23:33:27
співчуваю батькам! а цього чорта на 20 років в тюрму! коли вийде та би машини літали вже! заробив тисчу доларів вот і біда! дибіл! запрітіть вже ці номера'

читач 1 2018-03-07 / 13:36:01
Треба вже забороняти це бл*дство з бударями, скільки вони мають дітей повбивати, щоб за цю проблему взялися серйозно.

***** 2018-03-07 / 12:36:58
мажорчик?

Микола 2018-03-07 / 11:46:24
Не важно на яких номерах їздити, якщо нема мозгів, і не ментам їх здавати (ті за хабарі відпускають), а тільки лінчовати!

А ти Читачу, довбо_об, йди ся повісь разом з тим шофером мерседеса!

читач 2018-03-07 / 11:14:27
посадити скота на 15 рокив. а водиив на евробляхах раз на тиждень заставляти проходити психичну перевирку.

НОВИНИ: Кримінал

14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 10
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн