Суть гри полягає в тому, щоби показати, як можна раціонально й навпаки – нерозумно розпоряджатися власними коштами. Максимально наближено до реального життя учасники зможуть отримати можливість подивитися, наскільки кожна нераціонально використана «копійка» формує, чи навпаки, псує успіх їхнього майбутнього. Цей фінансовий тренажер розроблений з урахуванням нашої життєвої дійсності, де враховуються реальні фінансові механізми й інструменти. У результаті змодельованих життєвих ситуацій здобувається безцінний досвід на власних помилках, який потім, у справжньому житті, допомагає робити вірні рішення.
Гра розвиває фінансову грамотність. Середньостатистична людина веде з фінансової точки зору “божевільний” спосіб життя: живе від зарплати до зарплати, або ще гірше — в кредит!
І залежить такий спосіб життя не від суми доходів, а від способу мислення. Стати фінансово незалежною може кожна людина, чим би вона не займалася.
Насправді це не розважальна гра, хоча веселощів вистачатиме. Гра, як одна з форм навчання як для дітей та дорослих, виникла така форма навчання як альтернатива класичному навчанні – лекція. Тут кожен буде задіяний та матиме можливість продемонструвати свої здібності. За 4 години гри гравець проживає 40 років власного фінансового життя, повідомила Закарпаття онлайн завідувачка відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка Євгенія Напуда
Гратимуть у "Життєвий капітал" в обласній бібліотеці 14 березня о 16:00. Участь безкоштовна.
Участь можна прийняти тільки за умови попередньої реєстрації за номером телефону: 0993457436.