Мешканець села Луг серед білого дня відібрав у жінки в Ужгороді телефон і намагався втекти

Відносно нападника вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Мешканець села Луг серед білого дня відібрав у жінки в Ужгороді телефон і намагався втекти

Вчора, 4 березня, о 13:20 ужгородські поліцейські отримали повідомлення про грабіж на вулиці Генерала Свободи в Ужгороді. За викликом виїхали представники Управління патрульної поліції Закарпаття та працівники Ужгородського відділу поліції. Поліцейські з’ясували, що у заявниці невідома особа силоміць відібрала мобільний телефон. Після цього невідомий побіг у напрямку вулиці 8 Березня.

Там, поблизу ЗОШ №8, його й затримали патрульні. Слідчо-оперативна група задокументувала факт та визначила правову кваліфікацію злочину.

У скоєнні грабежу обґрунтовано підозрюється 23-річний житель села Луг. У скоєному він зізнався. У чоловіка вилучили і речовий доказ – телефон.

За фактом злочину, поліція розпочала слідство і відкрила кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. Відносно фігуранта вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

05 березня 2018р.

Теги: телефон, грабіж, Луг

Коментарі

Мда 10.03.2018 / 19:55:10
Ні стида, ні совісті

Читач 10.03.2018 / 17:02:46
Хотів видно дівчині подарунок зробити на 8 березня.

Читач 10.03.2018 / 16:56:23
Я знаю хто то украв.

Вуву 07.03.2018 / 08:05:25
Замість того щоб такими молодими злодюжками забивати тюрми і йіх утримувати ... Краще відразу в армію у спец батальйон служити на вірність народу украйіни . там красти не буде.

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини