Кошти з "аукціонного" продажу комунального майна в Мукачеві спрямують на ремонт медичних закладів міста

Відповідне рішення ухвалили сесія Мукачівської міської ради.

Кошти з "аукціонного" продажу комунального майна в Мукачеві спрямують на ремонт 
медичних закладів міста

Рішення «Про оголошення аукціону, затвердження початкової ціни та інших особливих умов  аукціонного продажу майна комунальної  власності територіальної громади м. Мукачево –  будівель та споруд за адресою: м. Мукачево,  вул. Філатова Володимира, 1-а» прийнято на черговій сесії міськради. Стартова ціна майна становить понад 4,7 млн. гривень. 

Йдеться про колишню будівлю жіночої консультації на вулиці Філатова. З червня минулого року в Мукачеві відкрито нове приміщення жіночої консультації, яке функціонує на другому поверсі поліклініки. Його загальна площа 330 метрів квадратних. Тут облаштували п’ять кабінетів дільничних гінекологів, кабінет завідувача, стоматолога, терапевта, сестринська, санвузли для осіб з обмеженими можливостями, відвідувачів та персоналу. Також реконструювали зал очікування та реєстратуру.

Колишня будівля, зведена понад 70 років тому, потребує капітального ремонту. Тому ще минулоріч депутати включили її в перелік нерухомого майна комунальної власності для продажу шляхом відкритого аукціону. Участь в ньому зможе взяти кожен бажаючий. В міській раді вважають недоцільним вкладати кошти в будівлю, котра потребує реконструкції та значних капіталовкладень. Кошти, які надійдуть від продажу майна влада спрямує на капітальний ремонт медичних закладів Мукачева, повідомляють у Мукачівській міськраді.

 

02 березня 2018р.

Теги: продаж, майно, ремонт

НОВИНИ: Соціо

18:36
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 2
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 8
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
» Всі новини