Очікування на кордоні в пункті пропуску "Ужгород" суттєво зменшиться – ДФС

Завдяки взаємодії інформаційних систем, очікування для проходження митного та прикордонного контролю на митному посту «Ужгород» суттєво зменшиться.

Очікування на кордоні в пункті пропуску "Ужгород" суттєво зменшиться – ДФС

Реалізувати норми, прописані спільним наказом Міністерства фінансів України та Міністерства внутрішніх справ України, вдалось завдяки злагодженим діям керівництва Закарпатської митниці ДФС та Чопського прикордонного загону.

Зокрема, наказом передбачений порядок взаємодії інформаційних систем Державної фіскальної служби України та Державної прикордонної служби України щодо обміну інформацією, необхідною для забезпечення контролю при переміщенні осіб та транспортних засобів через державний (митний) кордон України та адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим».

Служби обмінюються інформацією, яка необхідна для здійснення митного та прикордонного контролю за переміщенням осіб та транспортних засобів у пунктах пропуску через державний (митний) кордон України.

Зокрема, наказом передбачено, що підрозділами Держприкордонслужби до митниць передаються відомості про транспортні засоби, які перетинають державний кордон України; відомості про фізичних осіб, які перетинають державний кордон України (громадянство, прізвище, ім'я, стать, серія, номер паспортного документа).

Митниці в свою чергу передають до підрозділів Держприкордонслужби інформацію про транспортні засоби, що перетинають митний кордон України; інформацію про фізичних осіб, які перетинають митний кордон України (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), серія (за наявності), номер паспортного документа); відомості щодо уповноважених економічних операторів, які відповідно до митного законодавства можуть використовувати спеціально визначені смуги руху в автомобільних пунктах пропуску через митний кордон України (найменування уповноваженого економічного оператора (УЕО), код за ЄДРПОУ, вид сертифіката УЕО, відомості про спрощені митні процедури щодо переміщення УЕО через митний кордон України).

Варто зазначити, що для захисту інформації застосовуються засоби технічного та криптографічного захисту інформації, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

В подальшому реалізація наказу буде впроваджуватись і в інших пунктах пропуску Закарпатської митниці ДФС.

 

ГУ ДФС у Закарпатській області

28 лютого 2018р.

Теги: пункт пропуску, очікування

НОВИНИ: Соціо

18:13
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 1
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 2
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 4
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 3
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
» Всі новини