Суд в Ужгороді сьогодні розгляне тричі перенесену апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому

Засідання в «хуліганській» справі ужгородського "стрілка" з Великого Березного Юрія Копчі - сина місцевого "кримінального авторитета" Володимира Копчі, має відбутися сьогодні, 28 лютого о 10:00, в Апеляційному суді Закарпатської області під головування Євгена Животова.

Суд в Ужгороді сьогодні розгляне тричі перенесену апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Суд має розглянути апеляційну скаргу ужгородської прокуратури щодо запобіжного заходу Юрію Копчі, який підозрюється в стрілянині 30 січня 2018 р. у нічному караоке-клубі Ужгорода, намагався сховатися з місця події та приховати зброю, але оперативно був затриманий ужгородською поліцією.

Сторона обвинувачення кваліфікує його дії як злочин, передбачений ч.4 ст.296 ККУ "Хуліганство", та просить апеляційну інстанцію переглянути «м’яку» грошову заставу, встановлену Ужгородським міськрайсудом в 60 тис.грн.

Попередні три засідання не відбулося фактично через недадсилання судом копії апеляційної захиснику підозрюваного, який перебувє  на лікуванні в смт.В. Березний. Останій раз, після повторного клопотання адвоката, суд направив йому скаргу, але без 30 аркушів додатків до неї. Незрозуміло що це нова бюрократична форма затягування судом справи чи очікування "мотивації" від підозрюваного?

Як провідомляло Закарпаття онлайн, 1 лютого 2018 р. Ужгородський міськрайонний суд, не зважаючи на суспільно-небезпечний характер вчиненого злочину і особи підозрюваного, обрав Ю.Копчі запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення незначної застави - всього 60 тис. грн. Вже 5 лютого Ю.Копча вніс дану мізерну заставу та вийшов на волю, а Ужгородська місцева прокуратура в свою чергу подала апеляційну скаргу.

28 лютого 2018р.

Теги: суд, апеляція, Копча

Коментарі

Юрист 28.02.2018 / 15:43:12
Якщо юристи законодавство за яйця потягають то можна і подавити на суд.

Степан Крук 28.02.2018 / 10:23:12
Громада не може давити на суд - це порушення законодавства! Але переконливо попросити Їх Честь увязнити злочинця - святий обовязок кожного чесного закарпатця!!!

НОВИНИ: Соціо

02:01
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 6
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Перечина, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
» Всі новини