Мешканець закарпатського Імстичева намагався продати бойову гранату із запалом до неї за 200 гривень (ФОТО)

За фактом незаконного поводження із бойовими припасами правоохоронці розпочали кримінальне розслідування.

Мешканець закарпатського Імстичева намагався продати бойову гранату із запалом до неї за 200 гривень (ФОТО)

Вчора, 20 лютого, близько 15.00 год до поліцейських Мукачівського відділу поліції надійшло повідомлення від 58-річного мешканця міста про те, що невідома особа по вул. Київській у м.Мукачеві пропонує йому купити бойову гранату Ф-1 із запалом до неї.

На місце події одразу виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи, співробітники кримінальної поліції Мукачівського відділу. В ході розслідування правоохоронці з`ясували, що безробітний 38-річний мешканець с.Імстичево Іршавського району близько двох тижнів тому у лісі, неподалік полігону, на околиці м.Мукачева знайшов небезпечний предмет. Також поліцейські встановили, що у лісі чоловік шукав вже користовані деталі із чорного металу з метою подальшого збуту. Намагаючись підзаробити, він мав намір продати і бойову гранату за 200 грн.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припаcами або вибуховими речовинами). Підозрюваному, вже судимому мукачівцю, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п`яти років. Виучене направлено на дослідження експертам. У справі триває слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

21 лютого 2018р.

Теги: граната, запал

Коментарі

Васька До вуву 21.02.2018 / 23:24:57
Багато бачу ваших коментарів, рідко з ними згідний, але тепер підтримую на 100%.

Вуву 21.02.2018 / 21:19:04
Я би москалю загнав за 1000 баксів .
А як би він незахотів купити ... То я йому подарував як сувенір на вічну память.

Вуву 21.02.2018 / 21:15:11
І зовсім навіть не дорого , як по теперішніх цінах.

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 3
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 2
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини