ЄС через корупцію закрив проект модернізації кордону України, зокрема на Закарпатті - Reuters

Європейський Союз закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною.

ЄС через корупцію закрив проект модернізації кордону України, зокрема на Закарпатті - Reuters

Про це повідомляє Reuters.

Проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Проект був спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Планувалося, що модернізація допоможе скоротити час перетину кордону та вдосконалить митні процедури.

На кінець 2017 року жоден з шести проектів контрольно-пропускних пунктів не був завершений, хоча ЄС надавав фінансування на суму 29,2 млн. євро.

За інформацією агентства, проект закрили після низки затримок, помилок та перевитрат за участю місцевих чиновників та підрядників. Агентство посилається на внутрішню кореспонденцію уряду України та листування між Європейською комісією та українською владою.

Представник Євросоюзу заявив агентству: "Після нашої оцінки ми зробили висновок, що проекти не можуть бути завершені вчасно. 6 проектів зараз готуються до закриття, а невикористані гроші повернуться".

Один з високопоставлених європейських дипломатів, який займається питаннями відносин з Україною, сказав: "Існує певна втомленість в Україні. Люди розгнівані через відсутність реформ, особливо з корупцією ". Але він сказав, що ЄС буде продовжувати підтримувати країну.

Державна податкова служба в своїй заяві, яку публікувало Закарпаття онлайн, зазначила, що серед причин таких були зміна персоналу всередині служби, а також тривалий час, необхідний для оформлення контрактів та отримання схвалення.

21 лютого 2018р.

Теги: кордон, корупція

Коментарі

дивуюся 22.02.2018 / 00:55:08
залучити третю сторону (можна дешевих китайців). Головне не втягувати наших, бо розкрадуть, як завжди

До дивуюся 21.02.2018 / 21:24:58
Як європейці самі все побудують і зроблять а гам лишень запропонують оплатити . наші скажуть нє, бо нема відкатів і віджимів .
А якщо почнуть робити наші бариги шаромижники , то га відкаьи і віджими не погодяться європейці . Як бути ?

дивуюся 21.02.2018 / 11:50:50
ЄСівці як малі діти, чесно слово. Самі ж ревуть, що Україна – це символ корупції. Тому в будь-який проект обов’язково мусять закладати бюджетну статтю на відкати і хабарі, тоді і буде рух

Бьодзень 21.02.2018 / 08:18:34
та казали, що вже побороли корупцію........

НОВИНИ: Кримінал

19:37
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 2
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
» Всі новини