В Ужгороді відбулося громадське вшанування Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Пам’ятні заходи в рамках громадського вшанування Героїв Небесної Сотні до 4-ї роковини Революції Гідності за організації та участі закарпатських активістів київського Євромайдну відбулось сьогодні в обласному центрі Закарпаття на площі Театральній, де в 2013-2014 роках проходив ужгородський Євромайдан.

В Ужгороді відбулося громадське вшанування Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Вшанування почалося зі спільного Молебню священнослужителів з різних конфесій, запаленням лампадок у формі цифри "2014" та покладання квітів біля плакату із фотографіями загиблих учасників Революції Гідності в Києві.

Завершився даний захід-реквієм виступами закарпатських учасників київського Євромайдану, які були безпосередніми учасниками тих трагічних подій 18-20 лютого 2014 року. Двоє з них, Вануш Гаспарян із Ужгорода та Михайло Бібен із Тячівщини, ще й отримали тоді від «беркутівців» та «тітушок» досить важкі травми.

Координатор закарпатського підрозділу 7 сотні Самооборони Майдану Віталій Грегор, окрім спогадів, також висловив своє обурення цинічністю та безвідповідальністю діючої влади, яка і досі не зробила елементарного – не покарала тих, хто забрав життя наших патріотів, на крові яких фактично вона і пришла. Жоден із представників цієї влади на місцях навіть не відвідали сьогоднішній пам’ятний захід, організований безпосередніми учасниками тих подій, показавши свою істинну "повагу" до людей та аморальність.

Опісля Закарпатське об’єднання «Україна Соборна» також продовжила пам’ятні заходи в сквері Героїв Майдану, вшанувавши молебнем пам'ять всіх полеглих за Україну та виступами учасників Революції Гідності. Наостанок був зачитаний вірш тих кривавих днів 2014-го Емілії Оленич, дочки пораненого закарпатського активіста київського Майдану із Міжгірщини Віталія Оленича.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнв Ужгороді відбулися офіційні врочистості на вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018р.

Теги: Небесна Сотня

Коментарі

Микола 21.02.2018 / 22:15:32
Унгвар мало це як? такі як ви живите принципом моя хата з краю і месія прийде зробить за ваше життя краще. Померли ті хто хоч щось намагався змінити, а що зробили особисто ви? крім диванної критики

злий 21.02.2018 / 07:50:35
Ungvar, хто довів, ті, хто віддав своє життя, чи ті, що прийшли до влади на їх крові?
Фільтруй базар

Ungvar 21.02.2018 / 07:27:28
А чого так мало тих, хто вшановує «героїв»??? До людей помалі, але доходить , до чого вони країну довели ...

Микола 20.02.2018 / 23:24:38
це не влада а ганьба і карма українського народу. будь-якому терпінню є кінець і цим владним щурам вже не вдастся втекти

сорри 20.02.2018 / 23:08:34
Дуже симптоматично, що народ і влада останнім часом відзначають дати поокремо. Це і по героях Небесної Сотні, і по полеглих в Дебальцеві. Судячи з усього, це кінець цієї влади.

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини