Біля Малого Березного мікроавтобус з людьми злетів з дороги вниз на залізничну колію (ФОТО)

На виїзді з закарпатського Малого Березного сталася жахлива аварія. Бусик з людьми вилетів з дороги і зірвався у прірву на залізничні колії, повідомив у соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідні світлини, Євген Тичина.

Біля Малого Березного мікроавтобус з людьми злетів з дороги вниз на залізничну колію (ФОТО)

"На фото вже зафіксований момент, коли люди зіштовхнули авто з колії перед товарняком, що саме підходив. Всі, ніби, живі, але декількох людей забрала швидка, серед яких жінку у важкому стані.

Судячи з усього, аварія сталася через ремонт відбійника на узбіччі і встановлення знаку об'їзду ремонтних робіт (на фото його вже з дороги відтягнули) та просто людської безпечності.

Як сказали люди, ремонтується той відбійник вже місяцями. Через це, за словами свідків аварії, не розминулися сам бусик та авто, яке не зупинилося і поїхало далі.

Ще одне свідчення того, як кожна дрібниця на дорозі може стати фатальною", - констатує автор посту.

18 лютого 2018р.

Теги: колія, мікроавтобус, Малий Березний

Коментарі

Ммммм 2018-02-20 / 14:35:17
Як можна писати нічого про це незнаючи, ти там був що пишеш звідки він їхав? А нічого так що цей бусик їхав під гору і мав перевагу, а водій автобуса якай спускався мав його пропустити але чомусь так не зробив, а так на тому б місці мав би бути автобус.Розумник такий, і надалі як не знаєш то мовчи

Коля 2018-02-19 / 14:35:19
Земляк видно хотів щоб Симочко цього бусика через цей участок перегнав і тоді можна було аварії уникнути. Це абсурд.

Оля 2018-02-19 / 14:31:14
Це не Малий Березний і не виїзд з Малого Березного.Як можна писати не з"ясувавши точних даних.

Нiк 2018-02-19 / 08:48:55
Виноват шофер бусика!Однозначно! Вiн спускався згори iмав перед собою перепону!шофер стрiчноi машини непричому!водiя бусика треба притягати до криминальноi вiдповiдальностi! Щастя що нiхто не загинув! Обрив даже високий!влада району бездiе!

Земляк 2018-02-19 / 06:34:37
Це мiж березним та забродьом! Суки симочко рда нич не робить! Району капут

Вуву 2018-02-19 / 03:29:48
Можна зробити дешево і сердито ... Але надійно.
Пробурити дирки як під елктричні слупи на відстані 1м. І глибиною на 1м. ... Закласти труби 15см в діаметрі і висотою 1.5м.
Все це залити якісним бетоном кругом труби і в саму трубу. Все.
Собівартість найменша а надійність досить висока.

Алекс 2018-02-19 / 02:03:30
На місці адміна я б захищав автора. Це недалеко від знаку "В Березний" в напрямку Забрідь. Достовірність інфи 100 відсотків. А кримінальну справу порушать за ст. 286 ККУ (є середняки), але до відповідальності будуть притягувати виключно водія маршрутки. А потрібно ще деяких посадових осіб. Мало того, що дорожнє полотно пів року після обвалу не відремонтоване так і наявні знаки не дають змоги вчасно зоорієнтуватися та безпечно проїхати дану проблемну ділянку дороги. А хтож повинен відповідати? Посадові особи нац. поліції, якщо вони належний припис не зробили або якщо зробили то керівник дорожнього відділу на балансі якого є ця дорога. Але це занадто не реалістичний сценарій(

Ігор 2018-02-19 / 00:20:39
Це серйозний повід відкрити кримінальну справу. За ДТП само собою. Це реальна загроза здоровю і життю людей. Кримінальну справу слід відкрити за дезінформацію. Це місце між Великим Березним і Забріддю. Скоріш за все це кормушка корупціонерів. На нех видно списуються космічні ціни але окрім підсипання сміття нічого не робиться... колись таким чином списувалися гроші на місцеві гірські дороги. Пізніше складалися акти що ніби дощі розмили а гроші ішли в кишені районних і обласних корупціонерів Почерк знайомий. Тому і застосовано свідому дезінформацію.Так що тут варто зайнятись СБУ. На місці цивільного бусика могли бути прикордонники Або аварійних служб які обслуговують інженерні структури Прикордонного району.

Адмін 2018-02-18 / 22:56:03
А ви розібралися? Бо "скоріше за все" - це не факт, а домисел.
Інші коментатори побачили в цій місцині Забрідь. Тоді як у автора поста, який був свідком події, - "На виїзді з Малого Березного..."

Татак 2018-02-18 / 22:47:36
Який Малий Березний?
Автор ви мабуть не розібралися?
На фото скоріш за все Перечи урочище Яслище.
Вибачте але так, не достовірно іформацію подавати не можна.

Зоро 2018-02-18 / 22:25:36
Я колись писав шо дорожники повні халатні підааси але хтось їх там захищати помню почав.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини