Ужгородський міськрайонний суд знову не зміг визначитися із керівником

Вчора, 15 лютого, в приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області мали відбудуться збори суддів щодо обрання голови цієї установи.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 15 лютого, в приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області мали відбудуться збори суддів щодо обрання голови цієї установи.

Однак, збори не відбулись через відсутність кворуму суддів. Тому вирішення цього питання відкладено знову, вчетверте за рахунком, повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів та за неофіційною інформацією, цього разу судді не могли визначитись із претендентами на цю посаду голови установи.

Попередній раз, у вересні 2017 року, претендентами на цю посаду були Віктор Данко та Олег Придачук, але не був обраний жодний, оскільки отримали однакову кількість голосів.

Таким чином, обов'язки голови суду і надалі продовжує виконувати Олексій Леміш.

16 лютого 2018р.

Теги: суд, керівник, вибори

Коментарі

Простий громадянин 18.02.2018 / 23:57:50
Данко!!! Тільки не Придачук, йому немож навіть злодіїв судити, за бабло хоть що робить, всіх виправдовує!!!

Микола 17.02.2018 / 22:44:46
Головне щоб не Данко , він в темі по земельним дерибанам. Подивіться реєстр судових рішень треба ж таку дурню написати щоб виправдати земельних ділків. За ним тюрьма плаче як і за переважною більшістю інших суддів, а не посада голови

GOOO 17.02.2018 / 15:42:28
Данко, самий досвідчений, справедливий і вірний своїй справі.

Степан Крук 17.02.2018 / 15:26:55
Є кандидат! М. Ротмістренко - відсторонений, але не звільнений суддя. Переваги: постійно в прострації, отже не буде заважати суддям чинити правосуддя. Має прямий контакт з космічними силами та властивість переміщатися в часі і просторі. У випадку корупційних дій тікати за кордон не буде - не лишить 5-ять гектарів землі в Худльові. Недоліки: потребує персонального водія, оскільки водійських прав його лишили.

До ужгородця 17.02.2018 / 12:03:29
Нехай iдуть дому i кричать РАСIЯ!

ужгородець 17.02.2018 / 09:21:13
Там є дві жінки із Сходу. О т когось із них і треба обирати а не злодійню закарпатську без відповідної освіти.

Вуйко 17.02.2018 / 07:49:19
Тiльки ДАНКО! IНШI хабарники!

Земляк 17.02.2018 / 07:47:48
ДАНКО! Всi iншi хабарники! Я мав справу зними!

Суддя 17.02.2018 / 00:40:29
Ага,Данко вже більше років не голова суду,а ходить і представляється ним! А коли вибори то робить все щоб не відбулись,бо потуг не має зовсім

Земляк 16.02.2018 / 20:42:47
ОДНОЗНАЧНО ДАНКО!

митро 16.02.2018 / 20:33:28
про шо бисіда?
судити добре когось, а тут гроші!

НОВИНИ: Соціо

15:58
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
» Всі новини