Школи Ужгорода на тиждень закривають на карантин (ФОТО)

Із 19 лютого терміном на один тиждень призупиняється навчання в ужгородських школах – таке рішення прийняли сьогодні на засіданні протиепідемічної комісії в Ужгородській міській раді.

Хоча захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) в місті на 31,1% нижче епідемічного порогу, карантинні заходи ввели як превентивні, для запобігання поширенню інфекції, подолання тенденції до поступового зростання кількості захворілих, зменшенню контактів школярів, які традиційно є найбільш активним джерелом розповсюдження інфекції.

На засіданні зазначалося, що відвідуваність у школах Ужгорода протягом останніх трьох днів має тенденцію до зниження – з 18% відсутніх у середу, до 23 у четвер та 26,6% сьогодні. Проте до лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини вчора із симптомами ГРВІ звернулися лише 183 хворих усіх вікових категорій. Загалом протягом останнього тижня зафіксовано до різних медичних закладів в Ужгороді 810 звернень. Кількість усіх госпіталізованих різного віку протягом цього тижня на такому ж рівні, що й минулого. Дітей шкільного віку цього тижня захворіло на 15% менше, ніж перед тим. Жодного випадку клінічно чи лабораторно підтвердженого діагнозу грипу не зареєстровано.

Проте за даними Ужгородської міськрайонної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр» протягом кількох останніх тижнів є тенденція до поступового зростання кількості хворих, у тому числі школярів, поширення недуги серед діток до 4 років і серед дорослого населення. Щоб зупинити цю динаміку, на підставі статті 32 Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб», в якій ідеться про обмежувальні протиепідемічні заходи, а також наказу МОЗ (від 06.11.2015 р. №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій), члени комісії сьогодні підтримали рішення на тиждень призупинити навчання і продовжувати щоденний моніторинг рівня захворюваності. Для дітей дошкільного віку відвідування закладів не припинено.

16 лютого 2018р.

Теги: карантин, школи

Коментарі

Степан Крук 16.02.2018 / 17:22:48
Кожного дня захворюваність на ГРВІ невпинно знижувалася. Відсоток учнів, котрі звернулися до лікарів падав. Все було дуже гарно. Аж раптом невакцинована Марина Порошенко в Ужгород завітала і вже через добу в Ужгороді епідемія!!! Якщо серйозно: це не протиепідемічна комісія, це цирк на дроті!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:04
/ 1
У Хусті чоловік під час сварки убив 27-річного знайомого ножем Фото новина
09:20
Рятувальники показали фото смертельної ДТП у Ракошині Фото новина
17:15
/ 4
Неподалік Мукачева сталася карколомна ДТП за участі двох вантажівок, загинув водій Фото новинаВідео новина
15:27
/ 14
На Закарпатті оголосили в розшук ексспівробітника Ужгородського РТЦК Фото новина
12:41
У колодязі на Берегівщині знайшли авіабомбу часів Другої світової війни Фото новина
12:06
На Львівщині сталася масштабна ДТП за участі закарпатця Фото новина
14:41
/ 1
В Ужгороді затримали рецидивіста, який обікрав пораненого військового Фото новина
13:29
/ 1
В Ужгороді вночі горів гриль-бар Фото новина
08:46
/ 1
28-річного українця знайшли мертвим у румунських Карпатах
16:48
У Липецькій Поляні вночі горів ліс Фото новина
11:02
На Закарпатті чоловік отримав травму грудної клітки під час роботи з мотоблоком Фото новина
17:34
/ 1
У всіх районах Закарпаття виявили циркуляцію сказу
18:15
/ 3
Медики екстреної допомоги врятували пацієнта з гострим інфарктом Фото новина
17:26
На Закарпатті за добу сталося 42 пожежі в екосистемах Фото новина
14:50
/ 1
Підпал сухостою спричинив пожежу на Хустщині Фото новина
13:05
/ 2
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст загинув у ДТП Фото новина
13:44
На Ужгородщині масштабна пожежа охопила відразу два будинки Фото новина
10:36
В Ужгороді у квартирі знайшли мертвою 77-річну жінку
09:06
/ 4
Закарпатські медики врятували чоловіка на якого в лісі впало дерево Фото новина
15:55
На Закарпатті у річці Боржава шукають ймовірного потопельника
14:42
/ 17
Мукачівець заявляє, що його 9 днів утримують у ТЦК попри статус опікуна матері Фото новина
13:33
На Рахівщині медики реанімували 63-річного чоловіка після зупинки серця Фото новина
12:47
В Ужгороді чоловік стріляв по вікнах драмтеатру Фото новина
18:18
/ 1
На Закарпатті з початку року вигоріли десятки гектарів сухостою Фото новина
11:00
Ведмідь і рисі потрапили в об’єктив камер прикордонників на Закарпатті Фото новина
» Всі новини