25-річний мешканець Буштина на "Мерседесі" смертельно травмував 40-річного односельця-пішохода (ФОТО)

Учора, 15 лютого, о 20:45, на лінію «102» закарпатської поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими. Автопригода трапилася у селищі Буштино на Тячівщині. За викликом виїхала слідчо-оперативна група.

25-річний мешканець Буштина на "Мерседесі" смертельно травмував 40-річного односельця-пішохода (ФОТО)

На місці пригоди правоохоронці з‘ясували, що водій – 25-річний житель селища Буштино, рухаючись на легковому автомобілі «Mersedes», не впорався з керуванням та скоїв наїзд на пішохода, що рухався у попутному напрямку. Від отриманих травм, чоловік помер на місці аварії. Особу загиблого правоохоронці встановили. Ним виявився 40-річний односелець водія. 

За даним фактом слідчий Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто, порушення правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. 

Автомобіль доставили на арештмайданчик Тячівського відділу поліції. Слідство у справі триває повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

25-річний мешканець Буштина на

16 лютого 2018р.

Теги: ДТП, смерть, Буштино

Коментарі

Мозок 17.02.2018 / 09:08:58
Митьо Ти дебіл.Сам маєш хоть біціглі?

Наталка до Митьо 16.02.2018 / 18:32:01
Більшого маразму я ще не чула))) Беспределщик на словацких номерах!)) До чого тут номери??? По-перше, все залежить від водія і немало від стану доріг, які гарно видно на фото. А номера до чого тут??? Ще скажи, що музику в машині не на українській слухав...Думай, коли пишеш таку херню.

Васька до митьо 16.02.2018 / 14:18:53
Якби машини на укр номерах були за такими доступними цінами як і на іноземних номерах то ситуації на дорогах були б однакові. Не має значення номерний знак машини. Все залежить від водія.

митьо 16.02.2018 / 12:02:28
и знову беспределщик на словацких номерах це просто ужас що вони витворяють

НОВИНИ: Кримінал

22:17
/ 2
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
» Всі новини