Рішення у справі звинуваченої в хабарництві екс-керівниці "спортивного" факультету УжНУ суд оголосить сьогодні

Вчора, 14 лютого, Ужгородський міськрайонний суд під головуванням судді Олега Придачука завершив розгляд корупційної справи щодо екс-декана факультету здоров'я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло та пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.

Рішення у справі звинуваченої в хабарництві екс-керівниці "спортивного" факультету УжНУ суд оголосить сьогодні

Орієнтовний час оголошення прийнятого вироку - 15 лютого, о 15:30.

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Олену Дуло в липні 2016 року разом з її заступницею Наталією Бондарчук затримали під час одержання хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту для його невідрахування. 

У ході розгляду справи суд дійшов до стадії дебатів, закінчив допит основних свідків та дослідження доказів. Відтак, нині має бути оголошено остаточне рішення в цій справі.

 
15 лютого 2018р.

Теги: рішення, декан, справа, хабар, Олна Дуло

Коментарі

Нiк 16.02.2018 / 11:36:44
Привiт РЕКТОРУ!

закарпатець 16.02.2018 / 09:58:53
та вони там всі беруть.мій онук там учиться,то розказував,щр там твориться.хоч знаеш чи незнаеш ,все одно треба дати на лапу.вони сучари тобі такі умови створять,що мусиш бабок дати.і дають.

НОВИНИ: Кримінал

15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 4
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
» Всі новини